World Heroes Serisi PSP Romlar,Cacheler ve Bios Hepsi İcinde,Oynamaya Hazir

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde Black Angel tarafından oluşturulan World Heroes Serisi PSP Romlar,Cacheler ve Bios Hepsi İcinde,Oynamaya Hazir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,449 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı World Heroes Serisi PSP Romlar,Cacheler ve Bios Hepsi İcinde,Oynamaya Hazir
Konbuyu başlatan Black Angel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan isott

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
600
93

Arkadaslar emulator fat psp icindir....isteyen arkadaslar romlari slim psp deki neo goe emulatorune atip oynayabilirler...rardan cikardigimiz dosyayi PSP/GAME klasorune atip oynayabilirsiniz

:download:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Thief Prince

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2008
365
0
0
43
arkadsım ALLAH senden razı olsun yaa foruma kackere yazdım bu oyunların cachesı cıkmıyo dıye sen halletmısın olayı ındırıyom hemen ya delı oldum nekadar roms warsa ındırdım ama cache almıyor bı turlu cok sagol

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
600
93
Sorun degil,senin yardim mesajini gorunce aklima geldi bunu yapmak.Valla bende bayagi ugrastim zamaninda bunlari bulmak icin...Denedinmi?Sorunsuz calisiyordur umarim.

Thief Prince

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2008
365
0
0
43
ya IDM yarıda kestı ındırmeyı nedense ama mutlaka ındırcem cok sagol hasanefe cok ıyı oldu bu yaww olsada olmasada yazacam foruma cok sagol

Thief Prince

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2008
365
0
0
43
hasanefe dostum ındırdım cok sagol ama sıfre yanlıs dıyor bı bakarmısın bı zahmet 5 kere denedım yanlıs dıyor kopyala yapıstır yapıyom yıne olmuyor

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
600
93
valla hocam sifre hasanefe...belki caps lock acik kalmistir seninkinde ... bi daha dene,kendi elinle yaz kopyalamadan

Thief Prince

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2008
365
0
0
43
hasanefe cok sagol nasıl oluyor anlamadım sıfre yanlıs dıyor ama dosyalar ındı calısıyor sagolasın

playstation

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 4, 2009
117
5
18
43
kardes walla supersın allah razı olsun dewamı beklıyoruzzzzzzzzzzzzzzzz:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::drinks::alkis: