ÇÖP KUTUSU XBOX360 Türkçe yama

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumun Çöp Kutusu kategorisinde burak2775 tarafından oluşturulan XBOX360 Türkçe yama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 430 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumun Çöp Kutusu
Konu Başlığı XBOX360 Türkçe yama
Konbuyu başlatan burak2775
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak2775

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 27, 2019
182
40
28
Merhabalar,

Sitemizde neden xbox360 türkçe yamalara yer verilmiyor? The darkness mcpsp nin reklamınıda yapmış hep, fakat diğer xbox360 sitesine ulaşılamıyor ve bir sürü yama öyle yok oldu şu an. Biz hala 360 oynuyoruz oradaki oyunlar ps4 de mevcut değil. Ücreti mukabilinde alalım diyeceğim, ücretli satanlarda dahi o forumdaki arşiv kesinlikle yok. Ziyan olmasın onca emek, imkanımız varsa burada bir 360 bölümü açılabilse harika olurdu.

Sevgiler selamlar, iyi çalışmalar.

Kerimoff

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 7, 2024
4
3
3
Merhabalar,

Sitemizde neden xbox360 türkçe yamalara yer verilmiyor? The darkness mcpsp nin reklamınıda yapmış hep, fakat diğer xbox360 sitesine ulaşılamıyor ve bir sürü yama öyle yok oldu şu an. Biz hala 360 oynuyoruz oradaki oyunlar ps4 de mevcut değil. Ücreti mukabilinde alalım diyeceğim, ücretli satanlarda dahi o forumdaki arşiv kesinlikle yok. Ziyan olmasın onca emek, imkanımız varsa burada bir 360 bölümü açılabilse harika olurdu.

Sevgiler selamlar, iyi çalışmalar.
Merhaba arkadaşım. Bende o sitenin aniden kapanmasına çok üzüldüm ve oradaki oyunların türkçe yamasını hiç bir yerde bulamıyorum. Ben Azerbaycanda yaşıyorum. Siz Turkiyede bununla ilgili bir şeyler ve bir haber bulursanız lütfen burada banada bildirin. O arşivin aniden yok olmasına çok üzüldüm. Ve o Türkçe yamalara çok ihtiyyacım var.

burak2775

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 27, 2019
182
40
28
Merhaba arkadaşım. Bende o sitenin aniden kapanmasına çok üzüldüm ve oradaki oyunların türkçe yamasını hiç bir yerde bulamıyorum. Ben Azerbaycanda yaşıyorum. Siz Turkiyede bununla ilgili bir şeyler ve bir haber bulursanız lütfen burada banada bildirin. O arşivin aniden yok olmasına çok üzüldüm. Ve o Türkçe yamalara çok ihtiyyacım var.
Evet bende arıyorum fakat hiç bir yerde bulamadım, bir dönem bütün arşivini indirmiştim fakat hdd bozulunca hepsi gitti.

Kerimoff

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 7, 2024
4
3
3
Yamalara nasıl ulasabiliriz arşivinde olan varsa paylaşabilir mi
Yemin ederim o kadar çok ihtiyyacım var ki... Yanlış hatırlamıyorsam The DarkNess diye biri ceviri yapıyordu. Ona nasıl ulaşa biliriz? İnstagram, FB, Web sitesi falan varmı acaba?
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Evet bende arıyorum fakat hiç bir yerde bulamadım, bir dönem bütün arşivini indirmiştim fakat hdd bozulunca hepsi gitti.
Çok üzüldüm abi. Bende yeni yeni başlamışdım tüm arşivi indirmeye. 1-2 oyun indirdim sonra siteye girdim site yok olmuş çalışmıyor. Talihsizlik işte

mortal_sk6735

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 5, 2022
519
171
43
Evet o sitedeki tr yama arsivi gördügüm en iyi arsivdi Allahtan ben 1 ayda ne olur ne olmaz diye tüm yamaları hızlıca indirmistim fakat hdd bozulma riski benide korkutuyor bir coguna bir daha ulasmam cok zor sadece tomb raider definitive edition yamasını arıyorum onu bile birtürlü bulamadım.zamanında onca emek verilip hazırlanan bu yamalar böyle kaybolup gitmesi cok cok üzücü.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,175
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Microsoft tarafından bazı sitelere bildirim yayımlanıyor ve bazı siteler paylaşımlarını kaldırıyor,bu yüzden işin arka tarafını bilmediğiniz için istediğiniz içeriklere ulaşamayabilirsiniz arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...