[Yeni] Psp Video Indirme Beta

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde ottomen tarafından oluşturulan [Yeni] Psp Video Indirme Beta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,827 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı [Yeni] Psp Video Indirme Beta
Konbuyu başlatan ottomen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan klavuz karga

ottomen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2010
19
3
3
39
Arkadaşlar Öncelik'le S.a Şimdi PSP Kullananlar İçin PSP içinde "KLİP" İzleme Bayağı Bir Güç Sanırım.
Video Yu İndir Çevirme Programına Al Çevirme Bitsin. Video Resmi ile uğraş Hepsi zaman kaybı gördüğüm kadarı ile.
Şimdi Size Sunduğum Yazılım Program Demeyelim. Buna Web Tabanlı Video Botu Diyelim.

Video Botu Neler mi Yapıyor?.

Örnek Olarak Klip izlemek isteyeceksiniz. Şarkıcı ismini yazıp aratıp O şarkıcı ya ait video isimleri çıkacaktır.
ve sizin yapmanız gereken listelenen verilerin 1 tanesine tıklamanızdır. tıkladığınızda.
2. bir sayfada klibin video önizlemesi çıkacaktır. alt kısmında "İNDİR" Sekmesi bulunacaktır.
Indir sekmesine bastığınızda. videoyu ismi ve resim dosyası yani THM dosyasını
Hafıza kartınızın "VİDEO" Klasörüne atacaktır. Video data sorunu yoktur. hiç bir şekilde sorunsuzdur.
Sistem daha beta olduğundan. bazı sorunlar çıkabilir. sorunlarınızı yazarsanız düzeltebilirim..

Güle güle kullanın iyi seyirler...

Link :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Gelecekteki Proje...

Klip Olamayacakta. Güncel Filmleri indirebileceksiniz..

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
829
23
18
44
japonya
eline saglik, guzel olmus...bir klip indirdim ses ve goruntu iyi..indime hizida oldukca iyi...bununla film indirmesi yapabilirmiyiz?ozellikde psvita icin olursa super olur

ottomen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2010
19
3
3
39
Sağolasın. İndirmelerde Problem yok. olmazda. Direk serverlardan çektiğinden sorun çıkmaz. aktarmalı değil yani. Film için Düşünüyorum. Yapılacak. Aradığınız Filmleri tek part şeklinde indirilecek muhtemelen boyutlarıda 350 mb 'dan aşağı olmayacak. Bende vita olmadığı için test edemiyorum. vita'da test edecek olan varsa etsin. durumu bana bildirsin. eğer vita için problem çıkarsa çıkan problemi bana bildirin vitaya özel portal'da yaparım.

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
829
23
18
44
japonya
Sağolasın. İndirmelerde Problem yok. olmazda. Direk serverlardan çektiğinden sorun çıkmaz. aktarmalı değil yani. Film için Düşünüyorum. Yapılacak. Aradığınız Filmleri tek part şeklinde indirilecek muhtemelen boyutlarıda 350 mb 'dan aşağı olmayacak. Bende vita olmadığı için test edemiyorum. vita'da test edecek olan varsa etsin. durumu bana bildirsin. eğer vita için problem çıkarsa çıkan problemi bana bildirin vitaya özel portal'da yaparım.
ben eklemedim yaziya ama ilk psp de denedigimde psvita dada denedim..ekranda psp ile giris yapin lutfen yazisi cikmisti....

ottomen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2010
19
3
3
39
ben eklemedim yaziya ama ilk psp de denedigimde psvita dada denedim..ekranda psp ile giris yapin lutfen yazisi cikmisti....
ps vita'da mı pspden giriş yapın yazıyordu ? psp fat yada slimde o yazıyı gördün mü sorunu tam net açıklarsan sorunu çözebilirim. iyi günler