PS4 Yardım 2 farklı kırık ps4 ü birbirine bağlayıp co op oynanır mı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde tufi_tuna78 tarafından oluşturulan 2 farklı kırık ps4 ü birbirine bağlayıp co op oynanır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,642 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı 2 farklı kırık ps4 ü birbirine bağlayıp co op oynanır mı
Konbuyu başlatan tufi_tuna78
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tufi_tuna78

tufi_tuna78

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 10, 2019
120
86
28
arkadaşlar bende ve kuzenimde kırık ps4 var ikimiz bu ps4 leri bağlayıp kendi aramızda co op oynayabilme taktiği var mı ?
örneğin dying light oyununu beraber local host şeklinde oynayabilir miyiz ?

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,856
113
27
İzmir/Buca
arkadaşlar bende ve kuzenimde kırık ps4 var ikimiz bu ps4 leri bağlayıp kendi aramızda co op oynayabilme taktiği var mı ?
örneğin dying light oyununu beraber local host şeklinde oynayabilir miyiz ?
Hamachi kullanarak bunu yapabilirsiniz 🙂

Ortak Lan üzerinden PS4’leri yan yana getirmeden oynayabilirsiniz.

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,022
2,285
113
Peki ayni lan uzerinden pes oynayabilir miyim yani 6 kisi 3 e 3 oyuncam 2 tane kirik ps4 var ;)

tufi_tuna78

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 10, 2019
120
86
28
Hamachi kullanarak bunu yapabilirsiniz 🙂

Ortak Lan üzerinden PS4’leri yan yana getirmeden oynayabilirsiniz.
hocam peki bunun için gerekli programı nerden indirebiliriz yada program indirmeden local olarak nasıl oynayabiliriz bi yardım edebilir misin veya sitede bir rehber var mıdır bunun için

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,856
113
27
İzmir/Buca
hocam peki bunun için gerekli programı nerden indirebiliriz yada program indirmeden local olarak nasıl oynayabiliriz bi yardım edebilir misin veya sitede bir rehber var mıdır bunun için
Hamachiyi indirmelisiniz 6.72 ya da 7.02 cihaza. Bilgisayara da indirip ortak ağ kurmalısınız. Yapmadığım için bilmiyorum nasıl olduğunu açıkçası ama YouTubeda var sanırım birkaç tutorial videosu