PSVITA 3.60 spoof yardım

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde likestrom tarafından oluşturulan 3.60 spoof yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,840 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı 3.60 spoof yardım
Konbuyu başlatan likestrom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kasatka

likestrom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 19, 2008
14
0
1
44
3.60 hen li cihazımda oyun açılıyor ama son çıkan oyunlarda sorun yaşıyorum üst versiyon yazılım istiyor. spoof tarzı programlar mevcut mu.(spoof unda ne olduğunu bilmiyorum)
Ben yapamadım bir türlü. 3.65+ isteyen oyunları nasıl çalıştıracağız.

Bana link yada kısa bilgi verirseniz sevinirim.

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,110
113
MotherBoard
3.60 hen li cihazımda oyun açılıyor ama son çıkan oyunlarda sorun yaşıyorum üst versiyon yazılım istiyor. spoof tarzı programlar mevcut mu.(spoof unda ne olduğunu bilmiyorum)
Ben yapamadım bir türlü. 3.65+ isteyen oyunları nasıl çalıştıracağız.

Bana link yada kısa bilgi verirseniz sevinirim.
Bununla ilgili rehber hazirlıyorum hocam.

likestrom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 19, 2008
14
0
1
44
Çok iyi olur. Benim çocuk kudurdu . Ya orjinal oyun almakta istemiyorum.

İnternetde bir üsrü bilgi var ama kavram karmaşası neyin ne olduğu anlaşılmıyor.

Bir kaç videoda izledim. Bildiklerimide unuttum açıkcası. Sabırla sizin yazınızı bekliyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Linkde ki autoplugin.vpk yi indir. Vitashell i ac ordan usb baglantisi ile .vpk yi at ps vita ya, sonra ps vita dan install et. daha sonra ana menüde göreceksin. gir uygulamaya. orda burasina dikkat ONUNE BIR SURU PLUGIN listesi gelecek. Sen sadece birini isntall edicen/ REFOOD var. onu INSTALL et. bittikten sonra start a bas ve restart etsin cihazi. SOnrasinda istediğin yüksek fw li oyunlari sorunsuz oynayabuilirsin 3,69 falan farketmez,

Her sey çocuklar kudurmasin diye :))))
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Buarada hangi oyun için kudurdu yaramaz ?
Ve ayrica yasina gore oyun onerisi de yapmak isterim . Kesinlikle SLY COOPER Thief in Time i oyunasin. Ksinlikle cok sevecektir arti oyun turkce DUBLAJ.

likestrom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 19, 2008
14
0
1
44
Steam world dig 2 Bunun için uğraştıryor. Müsait olunca yazdıklarınız deniyeceğim. 6 yaşında.

Denedim bu seferde C1-6703-6 hatası verdi.

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Hocam tekrar merhaba.
Benim Vita 2000
Verion 3.60 ENSO
PKGJ ile dediğiniz oyunu indirdim.
Sorunsuz girdi.
Dedigim gibi hic bir oyunda sorun cikmiyor. Oncelikle plugin i install edin (REFOOD) CIhaza restart atin. Sonrasinda bide garanti olsun diye vita nin AYARLAR a gidip ordan HENkaku Ayarlari ndan Version Spoofing Etkinlestir ve PSN Spoofing eEtkinlestir i ETKINLESTIRIN.
Olmaz ise budediklerimi yaptiginizda oyunu silip tekrar yükleyin.

EDIT

Hocam senin olaya soyle bir baktim bazi psvitalarda oluyormuş.
Cozumu cok zor degil
Basitçe anlatacam ve sonrasinda size bir link vericem siz kendiniz yaparsiniz.
Oncelikle autoplugin den REPACH i install ediyorsunuz.
sonra Vita da Rerpach diye sanirim bir klasör oluşturuyorsunuz.
Verecegim linkde gösteriyor sonra istediğiniz oyunun codunu (PCA1289282 vs gibi) adamin dediği linkde aratip repach dosyasini indirip dosyayi gerekli yere vitada koyuyorsunuz ve oyun calisiyor.

Zor bir işlem değil sadece bi 15-20 dakaikanizi verseniz az biraz da sabir sorununuz cozulur.
Tekrar ediyorum bende direkt acti.
Keske sizin ki direkt acsaydi da benim ki acmasaydi :(
LINK

Son düzenleme:

likestrom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 19, 2008
14
0
1
44
Hocam tekrar merhaba.
Benim Vita 2000
Verion 3.60 ENSO
PKGJ ile dediğiniz oyunu indirdim.
Sorunsuz girdi.
Dedigim gibi hic bir oyunda sorun cikmiyor. Oncelikle plugin i install edin (REFOOD) CIhaza restart atin. Sonrasinda bide garanti olsun diye vita nin AYARLAR a gidip ordan HENkaku Ayarlari ndan Version Spoofing Etkinlestir ve PSN Spoofing eEtkinlestir i ETKINLESTIRIN.
Olmaz ise budediklerimi yaptiginizda oyunu silip tekrar yükleyin.

EDIT

Hocam senin olaya soyle bir baktim bazi psvitalarda oluyormuş.
Cozumu cok zor degil
Basitçe anlatacam ve sonrasinda size bir link vericem siz kendiniz yaparsiniz.
Oncelikle autoplugin den REPACH i install ediyorsunuz.
sonra Vita da Rerpach diye sanirim bir klasör oluşturuyorsunuz.
Verecegim linkde gösteriyor sonra istediğiniz oyunun codunu (PCA1289282 vs gibi) adamin dediği linkde aratip repach dosyasini indirip dosyayi gerekli yere vitada koyuyorsunuz ve oyun calisiyor.

Zor bir işlem değil sadece bi 15-20 dakaikanizi verseniz az biraz da sabir sorununuz cozulur.
Tekrar ediyorum bende direkt acti.
Keske sizin ki direkt acsaydi da benim ki acmasaydi :(
İlginiz için çok teşekkür ederim. Hemen deniyeceğim.

Denedim çalıştı Harikasınız.