Other Emu Android tv de emulatör ile oyun kurmak

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Other Emulation kategorisinde efe67 tarafından oluşturulan Android tv de emulatör ile oyun kurmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,189 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Other Emulation
Konu Başlığı Android tv de emulatör ile oyun kurmak
Konbuyu başlatan efe67
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zalades

efe67

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 23, 2015
1
0
1
merhaba arkadaşlar, Onvo 50f900 android tv aldım, bu tv de pes ,need for speed,tekken tarzı oyunlar oynamak mümkün müdür?

bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

8gb hafızası ,1.5 gb ram, 4 çekirdekli işlemciye sahip,tv android 9

emülatör kurulması ve rom yüklenmesi gerekiyor diye youtube de bir video izledim.

bu konuda video veya forum nerden bilgi alabilirim

kazmerkayaa

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2015
231
1,278
93
Hocam merhaba. Android için yapılmış PSP emülatörleri var. Mesala en yaygın kullanılanı
PPSSPP Gold. Bunu yükleyip PSP rom diye aratıp Pes, Tekken, Nfs gibi oyunları indirip çalıştırabilirsin. Oyunları oynamak içinde Bluetooth Gamepadlar satılıyor bir tane ondan alıp emülatörde tuşları ayarlayıp oynayabilirsin.

Tabi senin TV de performans nasıl olur kasarak mi oynatir bilemiyorum. Birde Gamepadi tanitirken bazı TV ler sorun veriyor diye biliyorum.

Öncelikle sen senin TV nin androidine dışarıdan USB ile APK nasıl yüklenir onu ogrenmelisin. PPSSPP Gold apk diye aratıp Google dan apk olarak indirip USB ye atıp TV ye yuklemelisin. Sonra dediğim gibi PSP Rom diye aratıp istediğin oyunların İSO formatında indirip tekrar USB ile Android'in kendi hafizasina atmalisin. Emülatörden oyunun bulunduğu klasöre seçip calistirmalisin.
Kolay gelsin

Son düzenleme:

zalades

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2019
120
45
28
ps1 emulatörleri yağ gibi oynarsın psp oyunlarından pek performans bekleme ama çalışan elbet olacaktır.