AT3 Converter 1.2a

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan AT3 Converter 1.2a başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,764 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı AT3 Converter 1.2a
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir Özbey

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,768
42,382
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Program ile UMD ve ISO - CSO oyunlarınızın içerisindeki bütün AT3 ses ve müzik dosyalarınızı psp üzerinden wav formatına çevirebilirsiniz,bunun için çevireceğiniz AT3 ses dosyalarının MUSIC klasöründe olması gerekmektedir

Kurulum
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın PSP/GAME klasörüne atın menüden çalıştırın

Çevirdiğiniz ses dosyalarına MUSIC klasörünün içerisindeki decode klasöründen ulaşabilirsiniz

:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

embermoon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2009
44
0
0
46
Benim arşivde buna benzer bi program vardı ama çevirisi çok uzun sürüyo diye kullanmıyodum. Umarım bu daha iyidir. Bu arada ben at3 dosyalarını bilgisayarda dinleyemiyorum. Codec sitelerinden bi tane codec buldum ama işe yaramadı. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,768
42,382
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Bilgisayarda hiç bir şekilde dinlenmiyor sanırım

Sendeki convert yapan eski version dostum sadece fat psp'de çalışıyordu,bu verdiğim slimdede çalışır ve hızlıdır

ofli

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 18, 2009
27
0
1
31
çok değişik bi program at3 ile ilgili program pcde bile bulamadım demekki yapımcısının iyi programlama bilgisi var bu arada upload için saol mctuna:50: başarılar

LE10

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 22, 2008
42
1
0
Tuna Abi saol...Bu arada Converterin altındaki oyun GIJOE mu yav :D

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
eğer psp de dinleyebiliyorsan kulaklık bağlantısını aux la direk pc ne aktarıp oradan kayıt alabilirsin bu şekilde bilgisayarda dinleyebilirsin ;) demokraside çareler tükenmez.