PS4 Türkçe YAMA Battlefield 5

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Türkçe Yama İstekleriniz kategorisinde razor17 tarafından oluşturulan Battlefield 5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,981 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Türkçe Yama İstekleriniz
Konu Başlığı Battlefield 5
Konbuyu başlatan razor17
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan psp427

razor17

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 17, 2021
2
3
3
İlkdefa ps4 üm oldu.Oyunlarda çok pahalı.Birtek Battlefield 5 oyunum var oda Türkçe olmadığı içinde anlamadan oynamak istemiyorum.Bu oyuna türkçe yama yapabilir misiniz

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
İlkdefa ps4 üm oldu.Oyunlarda çok pahalı.Birtek Battlefield 5 oyunum var oda Türkçe olmadığı içinde anlamadan oynamak istemiyorum.Bu oyuna türkçe yama yapabilir misiniz
Bu oyunun yamasını bir internet sitesinde gördüm bitmiş halini oynayış videosunu izledim yalnız PC ye uyumluydu PS4 e port edilmesi gerekir
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Sizde ki kırık PS4 mü yoksa elinizdeki oyun CD limi cihazınız kırık ise belki yama çıkar ise yamalı oynayabilirsiniz kırık değilse çok zor yamalı oynamanız

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,016
2,278
113
Bu oyunun yamasını bir internet sitesinde gördüm bitmiş halini oynayış videosunu izledim yalnız PC ye uyumluydu PS4 e port edilmesi gerekir
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Sizde ki kırık PS4 mü yoksa elinizdeki oyun CD limi cihazınız kırık ise belki yama çıkar ise yamalı oynayabilirsiniz kırık değilse çok zor yamalı oynamanız
fıro @fıro nun cihaz kirik 5.05 versiyon :)