Netfront Internet Gezgini-P86 RAM Mod Alfa 1: Flash Oyunları rahatlıkla oynayın!

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde ardatan tarafından oluşturulan Netfront Internet Gezgini-P86 RAM Mod Alfa 1: Flash Oyunları rahatlıkla oynayın! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,503 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı Netfront Internet Gezgini-P86 RAM Mod Alfa 1: Flash Oyunları rahatlıkla oynayın!
Konbuyu başlatan ardatan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ardatan

ardatan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 1, 2008
75
0
0
44
Siteye Git
netfront tarayıcısı xmbde Network>Internet Browser'da olan tarayıcıdır. Bu o tarayıcıyı çeşitli kod düzenlemeleriyle başlatan bir ara yazılım.
cümle düzgün olmadı gibi. özür dilerim gece gece ne yazdığımı bilemiyorum da :D

Bilal

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 26, 2008
217
2
18
ben denedim ama acaip kasiyor makinayi ok isaretini bile donarak hareket ettiriyor

fatih5041

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 26, 2008
3
0
0
34
arkadaşlar ben denedim psp içine bitane flash oyun attım hafıza kartına sonra onu calıştırdım psp baya iyim ama normal broswer start diyince oyuna hata veriyo yani mb doalyı acmıyo başa dönüyo ama bunu denedim açtı ama acayip yavaş içlemci hzımı 333/166 da slim psp2004 modeli m-33 3.80 denedim ama oyundanda belki olabiir yani brosvwrden 4 dk fena çıkabilmim bi basıyom 20 saniyede felan algılıyo eger bilgiğiniz iyi bi broswer varsa söylerseniz ssevinirim bu arada ben sayfaalara pek giremiyom köyde net yok türkselin haftalık 50 mb interte paketini kullanıyom anca msn yetiyo şuan bu siteye gitmem yaklaşık 4 mb götürfdü msn den yardımcı olursanız cok sevinirim fatih_anniversary@hotmail.com

ardatan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 1, 2008
75
0
0
44
Siteye Git
evet o sorun mevcut. test aşaması olduğundan bu tür sorunları olması normal. onun üzerine çalışıyoruz. yakında düzelteceğiz.

engeych

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 17, 2008
63
3
8
43
bence hiç bişi değişmemiş ama sadece biraz hızlanmış ondada bazen psp kitleniyor fena değil

curseofdarkness

Guest
psp sadece internetteykenmi kasıyor yoksa hepmi kasıyor eline saglık