PS3 den vitaya oyun aktarımı hata

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde Lopcuk tarafından oluşturulan PS3 den vitaya oyun aktarımı hata başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,055 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı PS3 den vitaya oyun aktarımı hata
Konbuyu başlatan Lopcuk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lopcuk

Lopcuk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 24, 2008
197
1
18
41
Siteye Git
Arkadaşlar merhaba,

Bende bugün itibarı ile vitalı olanlar arasına girdim :) Ancak vita alacağım için önden vita oyunlarını ps3 üme indirmiştim. şimdi ps3 den vitaya aktarmak istiyorum vita content manager de ps3 de çalışan tüm yazılımları kapatın hatası alıyorum. Ne yapabilirim acaba?

Bu arada E3 CFW 4,30 kullanıyorum ps3 de pc ye indirdiğim içeriği alıp pc den vitaya atabilirsem o da olur :D

şimdiden çok teşekkürler

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
iş orlada bitmez ps3 reset çek bağlanır ama 4.31 ister atması için internet bağlı olması lazım ps3 ün birde psvita nın 2.05 olması lazım. pc ye opencma kuracaksın ilk olarak pc takacaksın ps3ü görünce PS ile menü geçeceksin sonra ps3 takcaksın usb yi sonra vitadan cma açacaksın PS den ps3 görür o zaman birde ps3 indirdigin içerik atabilmen için ps3 ve psvita aynı PSN kulanmak zorundalar. biraz karışık :D

Lopcuk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 24, 2008
197
1
18
41
Siteye Git
xmax cevanım için çok teşekkürler. Dediğin bir çok şeyi yaptım aslına bakarsan yine de ps3 üzerinde çalışan yazılımları kapatın öyle deneyin dedi. aynı psn den ikisini de online yaptım cma pc de süper ps3 de tırt oluyor :(

İndirdiğim tüm içerik ps3 de kaldı sonra bende vita dan tekrar indirdim sorun çözüldü :) artık psden vita için bişi indirmem :)

uzaktan bağlantıda da sıkıntım var aslına bakarsan. PS3 e tanıttım. ama bağlan diyince internet üzerinden de özel bağlantıdan da bağlanmıyor uyuz şey :D buna önerin varmıdır?

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
versiyon ile alakalı ola bilir 4.30rog 2.05 e geç bende o versiyonda sıkıtı yapamıyorum

Lopcuk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 24, 2008
197
1
18
41
Siteye Git
benim de tahminim bu yönde. tavsiyen için çok teşekkürler xmax hafta sonu ps3 versyonunu değiştireyim en yiyisi :)