PSX -Jackie Chan Stuntmaster Tek Link ( Konvertlenmiş )

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp PS1 Oyunları kategorisinde skullmonkeys tarafından oluşturulan PSX -Jackie Chan Stuntmaster Tek Link ( Konvertlenmiş ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,630 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp PS1 Oyunları
Konu Başlığı PSX -Jackie Chan Stuntmaster Tek Link ( Konvertlenmiş )
Konbuyu başlatan skullmonkeys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan teyteytey

bebeqlesi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2008
296
4
18
Bu oyunu psp de oynama şansı yok..Hiçbi versiyonda hiçbi modelde oynanmıyor malesef

kartal788

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 9, 2013
2
2
0
34
ayrıyetten bir emulatör programı yapılması gerek psp için anca öyle açılır bu oyun psp de..

********-- Post added 16-05-2013 at 16:15 ********-- Previous post was 15-05-2013 at 11:51 ********--

bnde kitabını yazmıstım bu oyunun neden çalısmıyor bır turlu anlamadım

kartal788

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 9, 2013
2
2
0
34
s.a beyler ben bu oyunu çalıstırdım ve su an psp m de hatanın çözümünü kendim tesadüfen buldum öncelikle hatanın sebebi stuntmaster oyununun kısa filmlerini psp ye yukleyememesidir çözüme geçelim; psp ye yuklemıs oldugunuz oyuna girin oyun baslamadan psp nızdekı playstation işaretli tusa basın ayarlardan other settingsten disk hızı normal olanı fast yapın bu demek oluyorki oyunu diske hızlı yukler sorun çözülmüştür kendı tarafımca kesfettım..ha ben bunu yaptım yinede çalısmıyor dıyenler daha önce bu hatayı aldıgımda 450mb normal lınkteki psp oyununda sadece ilk açılıs yazısına kadar açılıp donup kalıyordu bi yabancı siteden 200mb lık dosyadan indirdm siteyı hatırlamıyorum bölum seçmeye kadar açılıyodu gerısı loadıng te kalıodu Fast ayarı yaptıktan sonra çalısmıstı eger sızde 450mb lık normal dosya olupta fast ayarını yapmanıza ragmen oyun çalısmamıssa bnden 200mb lık oyun dosyasını ısteyebılırsınız.. Saygılarımla..

Xauake

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 20, 2010
1
0
1
34
s.a beyler ben bu oyunu çalıstırdım ve su an psp m de hatanın çözümünü kendim tesadüfen buldum öncelikle hatanın sebebi stuntmaster oyununun kısa filmlerini psp ye yukleyememesidir çözüme geçelim; psp ye yuklemıs oldugunuz oyuna girin oyun baslamadan psp nızdekı playstation işaretli tusa basın ayarlardan other settingsten disk hızı normal olanı fast yapın bu demek oluyorki oyunu diske hızlı yukler sorun çözülmüştür kendı tarafımca kesfettım..ha ben bunu yaptım yinede çalısmıyor dıyenler daha önce bu hatayı aldıgımda 450mb normal lınkteki psp oyununda sadece ilk açılıs yazısına kadar açılıp donup kalıyordu bi yabancı siteden 200mb lık dosyadan indirdm siteyı hatırlamıyorum bölum seçmeye kadar açılıyodu gerısı loadıng te kalıodu Fast ayarı yaptıktan sonra çalısmıstı eger sızde 450mb lık normal dosya olupta fast ayarını yapmanıza ragmen oyun çalısmamıssa bnden 200mb lık oyun dosyasını ısteyebılırsınız.. Saygılarımla..
Çok Saol kardesım eline saglık yapmadıgım denemedıgım sey kalmamıstı other settıngsten ayarı fast yaptıktan sonra oyun calıstı kac tane lınk fıxlı versıyonları denememe ragmen calısmamıstı senın yontemınle calıstı cok saol cocukluk oyunumu sayende oynuyorum.

teyteytey

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 22, 2009
6
0
1
36
konuyu hortlatıyorum fakat, ps vitada bu oyunu oynamak istiyorum. denemediğim sürüm kalmadı. eboot, bin, iso. adrenalin retroch falan hepsini denedim. şu yukardaki fast muhabbetini ps vitada nasıl yapacağız bilen var mı? adrenalinde mi fast yapmam gerekiyor. veya bu oyunu psvitada oynamanın bir yolunu bulan varsa, paylaşırsa sevinirim. teşekkürler.