ÇÖP KUTUSU Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Yakında Çıkabilir

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumun Çöp Kutusu kategorisinde posepx tarafından oluşturulan Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Yakında Çıkabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,530 kez görüntülenmiş, 221 yorum ve 24 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumun Çöp Kutusu
Konu Başlığı Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Yakında Çıkabilir
Konbuyu başlatan posepx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Umit3710
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ra65zan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 24, 2010
68
72
18
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
diger site bu sekilde paylasım yapmıs ilkten inanamadım fakat sanırım gercekten cıkmıs helal olsun cıkarmıslar :) tam olarak nedir ne degildir bilmiyorum ceviri makine cevirisi olma ihtimali olabilir. bilen varsa yazabilirmi ?
Aslında tam olarak çıkmadı. Yamayı port etmeyi başarmış sadece ufak tefek düzenlemeler yapıyor. Birkaç güne çıkar. piyasada ki mevcut çeviri aslında el çevirisi ama makine çevirisi diye geçiyor. Çeviren ekip rockstar ile davalık olduğu için herkese açık olarak bu şekilde yayınladı. PS4 de bu çeviri port edilmiş. Dediğim gibi henüz çıkmadı ama düzenlemeler bittikten sonra birkaç gün içinde çıkartir.

Umit3710

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2022
315
156
43
Aslında tam olarak çıkmadı. Yamayı port etmeyi başarmış sadece ufak tefek düzenlemeler yapıyor. Birkaç güne çıkar. piyasada ki mevcut çeviri aslında el çevirisi ama makine çevirisi diye geçiyor. Çeviren ekip rockstar ile davalık olduğu için herkese açık olarak bu şekilde yayınladı. PS4 de bu çeviri port edilmiş. Dediğim gibi henüz çıkmadı ama düzenlemeler bittikten sonra birkaç gün içinde çıkartir.
Sağlık olsun buradan beklemeye devam olursa da olmazsa emeğiniz için Allah razı olsun bekliyorum belki birgun nasip olur buradakilere baya alıştım ya hep beraber ya da hiç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...