PS4 PKG OYUN Source of Madness USA (v1.00) + (v1.03 UPDATE) CUSA-32720 FULL PKG 2.97 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Source of Madness USA (v1.00) + (v1.03 UPDATE) CUSA-32720 FULL PKG 2.97 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Source of Madness USA (v1.00) + (v1.03 UPDATE) CUSA-32720 FULL PKG 2.97 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mortal_sk6735

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,937
10,844
113
Source of Madness USA (v1.00) CUSA-32720 FULL PKG 1.70 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 1.70 GB]

Oyunu Türkçe oynamak için aşağıdaki v1.03 güncelleme zorunludur.
Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 9.00 + HEN
Thanks to Fugazi
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : Türkçe-English-French-Italian-German-Spanish-Portuguese(Br)-Russian-Japanese-Korean-Chinese-Thai

Source of Madness USA (v1.03 UPDATE) CUSA-32720 FULL PKG 1.27 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 1.27 GB]

................ veya ................

[Rar : 1.27 GB]

Oyunu Türkçe oynamak için bu v1.03 güncelleme zorunludur.
Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 9.00 + HEN
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : Türkçe-English-French-Italian-German-Spanish-Portuguese(Br)-Russian-Japanese-Korean-Chinese-Thai​

Son düzenleme:

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
907
1,561
93
hako @hako Oyunda Türkçe de var. Diller kısmına ekleyebilirsin. Bilgin olsun :)

Bu arada paylaşım için teşekkürler. Ellerine sağlık :)

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,937
10,844
113
maciras @maciras Ben 6.72 kullandığımdan deneme şansım yoktu. Oyunu paylaşan Fugazi oyunda Türkçe alt yazı olduğunu yazmış ama resmi sitesinde Türkçe olmadığını görünce her ihtimale karşı Türkçeyi kaldırmıştım. :)

Resmi sitede bu şekilde verilmiş. :

Sanırım sen denedin, onun için Türkçeyi ekliyorum. Uyarın için teşekkürler.

EDIT : Ana oyunda Türkçe yoktur. Türkçe altyazı için v1.02 update yüklemek zorunludur.

Son düzenleme:

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
907
1,561
93
maciras @maciras Ben 6.72 kullandığımdan deneme şansım yoktu. Oyunu paylaşan Fugazi oyunda Türkçe alt yazı olduğunu yazmış ama resmi sitesinde Türkçe olmadığını görünce her ihtimale karşı Türkçeyi kaldırmıştım. :)

Resmi sitede bu şekilde verilmiş. :

Sanırım sen denedin, onun için Türkçeyi ekliyorum. Uyarın için teşekkürler.

EDIT : Ana oyunda Türkçe yoktur. Türkçe altyazı için v1.02 update yüklemek zorunludur.
Yok üstat, denemedim. Ben de senin gibi Fugazi'de gördüm. Oradan biliyorum. Bu arada 6.72'yi geçtim, ben hâlâ 5.05'im :)

Paylaşım konusunda biz senin kadar iyi değiliz. Şimdi neden Türkçe yazmadığını çok daha iyi anladım :)

Güzel ve açıklayıcı cevapların için ayrıca teşekkür ederim :)

abstergo78

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2011
281
72
43
46
teşekkürler..güncelleme yapınca oyun türkçe olarak oynanacak anladığım

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,061
2,359
113
gel artık 6,72 ye maciras @maciras :)

ellerine sağlık hako @hako abim :)

bu ara pc den online street figter 2 felan oynuyorum :) ps4 açmaz olduk :)