PS4 Türkçe YAMA Valiant Hearts Great War PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Valiant Hearts Great War PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,037 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 69 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Valiant Hearts Great War PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan karaerdi

halit12345

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 12, 2022
76
7
8

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt'a forum üyeleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda yardımcı olan swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (thanks a lot swuforce:) ) Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi oyunlar diliyorum. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TOOL
SWUFORCE

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SERHAT ÇAVUNT

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TANITIM VİDEOSU

[Gizli içerik]
[/HIDEREPLYTHANKS]​
tesekkurler

Leon55

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 13, 2021
288
51
28

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt'a forum üyeleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda yardımcı olan swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (thanks a lot swuforce:) ) Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi oyunlar diliyorum. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TOOL
SWUFORCE

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SERHAT ÇAVUNT

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TANITIM VİDEOSU

[Gizli içerik]
[/HIDEREPLYTHANKS]​
Teşekkür ederim

urbanonur

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 22, 2023
51
8
8

TOOL
SWUFORCE

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SERHAT ÇAVUNT

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TANITIM VİDEOSU

[Gizli içerik]
[/HIDEREPLYTHANKS]​
tesekkurler