VitaMenuLoader Ver1.1

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan VitaMenuLoader Ver1.1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,673 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı VitaMenuLoader Ver1.1
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan poulkilly

makarnacanavari

Erişim Engelli
Ağu 23, 2012
109
0
0
valla ben yapamadım daha doğrusu bütün herşeyi ms0"ın içine değilde kök dizine savenin bulunduğu yere atım sonra çalıştırdım menu geldi sonra 4 5 denedim sırası ile y menu nebilim diğer menlr açmadı hal ile uyuz oldu sen kalk konple sil krştır arap saçına döndü diye meğer psfileter doyasında bişiyler gizliymiş ona hepsini sen sil ve sonuç lanet bir menu içi 9 psp oyunum ve bu küçük mınıs oyunlar ve emulatörlerim hepsi gitti yav ümbür gümbür menum vardı uçtu gitti hiç yüklemeyin bence büyük ihtimal aynı hataya düşersiniz çünki tn menu ve diğer menuler save datadaki arap saçına dönüyor ve brda hendikap oluyor siliyorsunuz neyse

makarnacanavari

Erişim Engelli
Ağu 23, 2012
109
0
0
forumda poulkilly kardeşimizin sayesinde menuye ulaştım sitesinde gerekli açıklama ne bilim rehber hazır durumda ona bakarak yaptım poulkilly kardeşimizin sayesinde tuna dostumuzun isleri yogun belliki sadece uploadını yapmış emımn sağlam bir rehber bu konuda yapıcaktır menum geldi ya onca indirip uraştığım iso ve bu mınıs oyunlarım hepsi uçtu gitti

poulkilly

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 11, 2008
445
31
28
41
eyvallah kardeşim benim bir faydamız oldu ise ne mutlu bize...