Atari Salonlarında Oynadığım Futbol Oyununu Arıyorum Arkadaşlar

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konsol Emulatör kategorisinde gitarcı_82 tarafından oluşturulan Atari Salonlarında Oynadığım Futbol Oyununu Arıyorum Arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,371 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konsol Emulatör
Konu Başlığı Atari Salonlarında Oynadığım Futbol Oyununu Arıyorum Arkadaşlar
Konbuyu başlatan gitarcı_82
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turkyo

taskonamco

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 2, 2009
54
0
6
37
Benim bildiğim İnternational Super Star Soccer ve Super sidekick serisi var ama onlar olma ihtimali düşük sanırım.Aradığın oyunları bulmak için bir de "ROM" sitelerini denemeni öneririm.Link vermek yasak olabilir istersen özel mesajla sana bu sitelerin linklerini atabilirim.

gitarcı_82

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2010
6
0
0
42
Benim bildiğim İnternational Super Star Soccer ve Super sidekick serisi var ama onlar olma ihtimali düşük sanırım.Aradığın oyunları bulmak için bir de "ROM" sitelerini denemeni öneririm.Link vermek yasak olabilir istersen özel mesajla sana bu sitelerin linklerini atabilirim.
Rom sitelerini biliyorum arkadaşım.Ama oyunu görmeden bilemem ki!Oyunu görsem işte bu dicem ama,oyunun adını hatırlayamıyorum malesef.Oyun basit bir oyun değildi.Süper bir futbol oyunuydu benim için.Grafikleri gayet güzeldi.Genelde kaleciden dönerek tamamlayarak,gol atardık.Dediğim gibi sağ kaleyle,sol kale de değişiyordu tamamlama stili.Belki burdan oyunu çıkartacak bir arkadaş vardır.Salonlara gidip soracağım bulamazsam artık:(

anubisant

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2010
1
0
1
o oyunu ben de arıyorum. ace diye tabir edilen güçlü futbolcuları seçiyordun oyuna başlamadan önce. biri dik saçlı uzaktan şut atabilme yeteneği vardı, biri zenciydi çok hızlı top sürüyordu vs... keşke adını hatırlayabilseydim ben de...

ozcan_psp

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 24, 2011
49
0
0
tecmo world cup 98. şigalı oyun. zorla atari makinesi aldıracaklar adama. çeviremediler gitti

xyz51

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 6, 2014
1
0
0
Dediğin oyunda İtalyayı alınca pizza kulesi simgesi fransada eyfel kulesi filan çıkıyor muydu dostum eğer o oyunsa bende arıyorum eğer o oyun değilse o oyunun ismini vermirmisiniz

myalcin

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 7, 2012
157
49
28
super sidekick 3 olabilir mi? Benim en çok sevdiğim futbol oyunuydu :friendly_wink:

asten

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 6, 2011
30
1
0
40
hayır arkadaşlar bu oyun olacak
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.