MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,047 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
diğerlerini bilyordum ama oyunların ikonları çok güzel olmuş eline sağlık tunacım;)

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
43
48
37
Siteye Git
mctuna durdun durdun tunayı gözünden vurdun ekleyecegim dedin ama ben bile bu derece kapsamlı olacagını düşünmedim helal olsun inşallah bu sefer oyunları güncel versiyonda tam takır oynarım.birtek güncel bios dosyası eksik ama bios olmadan oyunlar açılıyor?????? bu emuda bendeki 124 oyundan 90nını gördü klasik mame bile hepsini açıyor ama iconlar işe yaradı

yok tuna dostum güncel bios dosyalarınıda ekledim ama yine yarısını görmüyor biosların klasik mamede hepsini görüyor ama ondada artwork yok

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

atlantisprensi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 13, 2008
99
1
0
Aşağıdaki neogeo bios dosyasını kulaln koz1 o zaman neogeo oyunları listede görünecektir,hile içinse yukarıda verdiğim cheat dosyasını indir emulatörün içerisine cheat klasörü aç ve zip'li cheat dosyasını klasörün içerisine at tamamdır :wi:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Burada zip dosyası şifreli. Yani zipi açıp yeniden zipleyip cheat klasörü açıp içine zipli oalrak mı atmak gerek? Biraz bu detaylara dikkat edip açıklama yazarsanız memnun oluruz.

Bu arada ilk açılışta yazılı ekranda OK tuşlarından sonra oyun çıkmıyor öyle kalıyor. Romları elbette ki dirct ten ekledim. XP Pro kullanıyorum. Notebook. Sorun ne olabilir?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,764
42,132
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Cheat klasörünün içerisine cheat.zip dosyasının içindeki xml dosyalarını atman yeterli dostum

Hangi oyunu açtığın zaman OK yaptıktan sonra siyah ekran kalıyor,bir oyunmu yoksa hepsindemi?

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
Mctuna hafta sonu muaddin abiyle mame emusunda die hard arcade açtık :) pcde açılmıyordu sanırsam ama muaddin abideki bir sürümde oyunu çalıştıp bölge kodunu değiştirince çalıştı

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,764
42,132
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Muaddin ile buluşmamı yaptınız siz :D sizi gidiler sizi :D

Die hard uzun zamandır mame emusunda çalışıyor oyun listesinden Dynamite Deka olanı seçmen yeterli