MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,042 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
tekken kapışmalarına devam (:) ben bayaa uğraşmıştım açamamıştım dynamite deka değil de biz normal die hard arcade çalıştırdık.

"Using this cartridge is not allowed in this country" diye bir hata verdi

sorunu çözebileceğimizi söyledim. Biostan Europe a geçtik orjinal hızda donmasız çalıştı (:)

ares089

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2008
46
0
6
babacan bu mame içinde roms klasörü yok
siteden başka mameleri indirdim ama oyunlarda tık tık tık gibi bi takılma oluyo neden
bi bakıverin lütfen !!!

ares089

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2008
46
0
6
tamam klasörü oluşturdum
oyunlarda punisher,splash,tumblepop,snow bros,mortal kombat gibi 20den fazla oyun
nedendir acaba
bi yardım lütfen

Değerli mctuna
Vermiş olduğun mame için teşekkürler ancak dizinin içine roms diye klasör atmama rağmen oyunlar açılmadı
Senin verdiğin diğer mameleri indirip açmama rağmende oyunlarda tık tık şeklinde takılmalar oldu

Şu soruna bi el atıver değerli mctuna
sevgiler saygılar !!!

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,764
42,124
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
tamam klasörü oluşturdum
oyunlarda punisher,splash,tumblepop,snow bros,mortal kombat gibi 20den fazla oyun
nedendir acaba
bi yardım lütfen

Değerli mctuna
Vermiş olduğun mame için teşekkürler ancak dizinin içine roms diye klasör atmama rağmen oyunlar açılmadı
Senin verdiğin diğer mameleri indirip açmama rağmende oyunlarda tık tık şeklinde takılmalar oldu

Şu soruna bi el atıver değerli mctuna
sevgiler saygılar !!!
Sevgili ares dostum

Öncelikle attığın roms klasöründen emulatörün oyunları mutlaka göremesi gerekiyor listede oyunlar görünmüyorsa F5 tuşuna bas ve listenin güncellenmesini bekle

Sorun yaşadığın oyunlardan mortal kombat hariç diğer oyunlar çok düşük sistem isteyen oyunlarıdır sorun çıkarmasına şaşırdım,birde aşağıdaki linkte bulunan son sürüm emuyu dene istersen

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ares089

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2008
46
0
6
saolasın adamım:a023::a023:
deniyeceğim detaylı mame bilgim yok detaylı bilgisi olan birinin yardım etmesi güzel şey
artık oldu oldu olmadı sağlık olsun !!!

çok şey istiyorum ama:22::22:
aklıma takılmışken pc de amiga 500 oynama için herhangi link varmı şöyle detaylı anlatan
sevgiler saygılar