OpenBor Emulatör ve Bütün Oyunları Resimli

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde OpenBor Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan OpenBor Emulatör ve Bütün Oyunları Resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32,123 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı OpenBor Emulatör
Konu Başlığı OpenBor Emulatör ve Bütün Oyunları Resimli
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ozgurucar3332

CALISTO

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 7, 2010
2
0
0
arkadaşlar ben yeniyimde bu psp emulatörleri ile PSP' nin bütün oyunlarını oynama imkanımız varmı
mesela final fantasy VII - god of war - naruto vs gibi yoksa sadece listelerdeki oyunları mı oynayabiliyoruz...

soneday

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 28, 2010
25
0
3
35
Telefonumda oynamak ayrı bir zevkli,yaşasın Symbian OS :)

mavi---sakal34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 4, 2011
1
0
0
38
beyler openbor emulatör oyunlarına ihtiyacım var neren bakabilirim:giveup:giveup:

snooker2oo8

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 26, 2008
558
91
28
Siteye Git
tuna kardes crisis evil 1 in linki ölmus yenisini yuklermisin.ayrica yeni oyunlarda varmi bu PSP openbor icin?

kyobekir

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 24, 2012
20
0
0
mctuna oyunlar super tşkler kralsın valla cok guzel paylasım saol bu arada bu oyunların baska indirebilecegim site veya adres varmı resimli sekilde bakar bakar indiririm ama adres yok keşke link koysanda ordan girib indirsem yardımlarını bekliyorum tekrart tşkler

PreviouS

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 14, 2009
15
0
0
44
mctuna kardeşim ilk mesajdaki openbor indirme linkleri ölmüş yenilersen çok sevinirim.. saygılar tuna.

legal_34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2012
12
0
0
39
Üstad oyunlara tek tek baktım linkleri ölenleri listeledim. Yenilemeniz mümkünmdür acaba ? Birde ben iso uzantılı psp oyunu indirdim. Openbor emülatörü ile pc de nasıl çalıştırabilirim ?

Final Fight - Last Round Special
Rhythm of Destruction 2 - Street Fighter Edition
Luta Final Fight
Hyper Final Fight
Kill Ryu 1
Crisis Evil 1
Street Fighter Victory
Hatchet Ninjaz
Warrior Frenzy
Battle Toads
Crime Buster
Kill Bill
Stains of Deception

sabu068

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2013
11
0
0
29
kardeş linkler ölmüş sanırım bu oyunları indirebileceğimiz başka biyer varmı bide başka sitelerden indirdiklerimiz psp de calısırmı