OpenBor Emulatör ve Bütün Oyunları Resimli

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde OpenBor Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan OpenBor Emulatör ve Bütün Oyunları Resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32,120 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı OpenBor Emulatör
Konu Başlığı OpenBor Emulatör ve Bütün Oyunları Resimli
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ozgurucar3332

CenOwaR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 30, 2009
20
0
0
Şu an neogeo yu indiriyorum o bitsin hemen buna geçicem ( keşke bunuda emu ve oyunları bir arada yapsaydın) genede çok saol mc (3000 i olanlar şimdilik emu)

apocalypse

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 9, 2009
2
0
0
tuna biladerim bu oyunlardan bazıları streetfıghter oyunu oyunda super max vuruşları var mı

reco

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2009
75
0
6
teşekkürler tuna süper bi paylaşım ellerine saglık

sibersamet

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 26, 2008
22
0
0
34
Ama olmuyor ıste rapidshare hersey hic bisi indiremedim :02: onceden uyeligim vardı bıttı sımdıde cok yavas ındırıyor ındırmeden once bekletıyor ındırırken takılıp takılıp ındırıor 30mblik seyı bı actım amanın 30dkde ınıo :c018: lufen alternatif link istiyoruz cok super oyunlar ama ıste ındıremedım 1 dene bıle sızı sevıyoruz ınsallah cozersınız bunuda :give_heart:

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,765
42,147
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Ama olmuyor ıste rapidshare hersey hic bisi indiremedim :02: onceden uyeligim vardı bıttı sımdıde cok yavas ındırıyor ındırmeden once bekletıyor ındırırken takılıp takılıp ındırıor 30mblik seyı bı actım amanın 30dkde ınıo :c018: lufen alternatif link istiyoruz cok super oyunlar ama ıste ındıremedım 1 dene bıle sızı sevıyoruz ınsallah cozersınız bunuda :give_heart:
Dostum linklerin silinmemesi için ve forumda sürekli bulunması için mecburi premium rapid hesabıma yükleme yapıyorum rapid üyeliğin yok ise ve yavaş iniyorsa buna pek birşey yapamam,üzgünüm

PreviouS

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 14, 2009
15
0
0
44
emeğinize sağlık ne zamandır bu oyunları aramadığım yer kalmamıştı

Bump: selamopenbor emulatöründe EBOOT.PB dosyası var emulatör yok yardımcı olabilirmisin?

salegoz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 16, 2009
3
0
0
46
mükemmelsiniz hepsi çok güzel.
sizden bir ricam olacak k.o.f. oyunundaki ralf ve vanessa adlı karakterlerinde yer aldığı bir oyun söylermisiniz bana yani openbor tarzı olacak. Şimdiden teşekkürler.

samvssel

Erişim Engelli
Eyl 29, 2008
47
0
0
metal slag,ı çalıştırıp oynayan varmı bende bütün oyunlar çalışıyor ama metal slag new game,den sonra demo giriyo demodan sonra siyah ekranda kalıyor ama oyunun sesleri geliyor problemi bilen varmı