PS3 WinSCP ile FTP Server Baglantisi (Kolay Ve Hizli)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde glovehasan tarafından oluşturulan PS3 WinSCP ile FTP Server Baglantisi (Kolay Ve Hizli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 53,907 kez görüntülenmiş, 153 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PS3 WinSCP ile FTP Server Baglantisi (Kolay Ve Hizli)
Konbuyu başlatan glovehasan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roverandom

glovehasan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
898
63
0
42

fatihaksoy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2009
120
18
18
Hocam bişey soracam oyunumun içinde 6.7 GB büyüklüğünde dosyayı atmıyor diğer küçük parçaları atıyor ama birtürlü büyük dosyayı attıramadım

glovehasan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
898
63
0
42
Hocam bişey soracam oyunumun içinde 6.7 GB büyüklüğünde dosyayı atmıyor diğer küçük parçaları atıyor ama birtürlü büyük dosyayı attıramadım
Nasil bir hata aliyorsun? Paylasirsan yardimci olmaya calisayim. Biraz once 20+ gb lik bir oyunu sorum yasamadan ps3 e yukledim ben..

Raistl1n

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 29, 2008
27
0
0
Ben pes 2011 attım fakat ekranda ilk gelen loading ekranın geçmiyor acaba nerede hata yapıyorum.

watervay

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 18, 2009
74
2
8
44
Slm

Öncelikle gigabit ethernet çıkışlı bir pc kullanın çünkü ps3 gigabit ethernet kullanır..( 10/100/1000 BASE T) Daha sonra ethernet kablosu olarak modemle standart kullandığınız düz bağlantılı kabloyu kullanamayacağınızı belirtmek isterim.. Gigabit ethernette pc-pc bağlantısında kullanılan gigabit ethernete özel bağlantı şemaları var ( cross bağlantı ) bunu kullanın. Siz 11 mb geçemiyormussunuz bende 85 ten aşşağı düşmüyor..

glovehasan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
898
63
0
42
Ben pes 2011 attım fakat ekranda ilk gelen loading ekranın geçmiyor acaba nerede hata yapıyorum.
Sorunun oyunda mi ya da transfer isleminde mi oldugunu anlamadim ama size videolu anlatimini gonderdim. Mesajlarinizi kontrol edin.

Öncelikle gigabit ethernet çıkışlı bir pc kullanın çünkü ps3 gigabit ethernet kullanır..( 10/100/1000 BASE T) Daha sonra ethernet kablosu olarak modemle standart kullandığınız düz bağlantılı kabloyu kullanamayacağınızı belirtmek isterim.. Gigabit ethernette pc-pc bağlantısında kullanılan gigabit ethernete özel bağlantı şemaları var ( cross bağlantı ) bunu kullanın. Siz 11 mb geçemiyormussunuz bende 85 ten aşşağı düşmüyor..

Tesekkurler paylasim icin...

fatihaksoy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2009
120
18
18

Pc'izin nerden gigabit ethernet çıkışlı olduğunu anlıyacağız

yekken6

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2010
9
0
0
İyide hocam 700 KB geçmiyor aktarımda
oyunlarım hele bir insin bakacam ne kadar zamanda yollayacak:D
arkadaş doğru söylüyor 1.1 versiyon oluyor ama arkadaşlar bn enternet kablo ile ftp server dan ağa giremedim hata verdi wireless e girdim ps3 içine acaba hata mı yatk

Bump: ya yanılmıyorsam enternet ucların hepsı gıgabit uclu değil mi:D modem ile pc de ki ethernet kartı na giren ucları kullanıyorsun yanlışmıyım

Bump: pardon araştırdım da ethernet ucları farklı oluyormus baştan alırken gigabit ethernet le yaparsak normal ethernetten 100 kat daha hızlı veri transferi yaparmış ona dikkat edersek belki transfer hızlı gerçekleşir

fatihaksoy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2009
120
18
18
oyunlarım hele bir insin bakacam ne kadar zamanda yollayacak:D
arkadaş doğru söylüyor 1.1 versiyon oluyor ama arkadaşlar bn enternet kablo ile ftp server dan ağa giremedim hata verdi wireless e girdim ps3 içine acaba hata mı yatk

Bump: ya yanılmıyorsam enternet ucların hepsı gıgabit uclu değil mi:D modem ile pc de ki ethernet kartı na giren ucları kullanıyorsun yanlışmıyım

Bump: pardon araştırdım da ethernet ucları farklı oluyormus baştan alırken gigabit ethernet le yaparsak normal ethernetten 100 kat daha hızlı veri transferi yaparmış ona dikkat edersek belki transfer hızlı gerçekleşir
Arkadaşlar kafam karışdı siz ethernet kablodanmı bahsediyorsunuz yoksa PC nin donanımıyla ilgibi parçadan bahsediyorsunuz

yekken6

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2010
9
0
0
fatih bey ethernet kartı gigabit olmaz kablolardan uclardan dır o arkadaş onu demek ıstedı galiba bnm bildiğim kadarıyla standarttır kartları siz sadece kablo alırken aldığınız yere gigabit kablo deyın anlar lar bağlama türleri var onların cross gibi eğer bnde yanlış biliyorsam düzeltin lütfen çünkü 2 gün sonra bnde transfer yapcam kablom war ama nasıl bilmiyorm:D denıcem