4 GB Büyük PKG ları Bölmeden Yükleme

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde byercanx tarafından oluşturulan 4 GB Büyük PKG ları Bölmeden Yükleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,244 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı 4 GB Büyük PKG ları Bölmeden Yükleme
Konbuyu başlatan byercanx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gececi868686

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38
Evet Arkadaşlar bu Paket yöneticisi ile 4 GB üzerindeki dosyaları bölmeden yükleyebiliyoruz.

Aşağıdaki linkten programı indirdikten sonra konsolumuza yüklüyoruz. Daha sonra programı açıp L1 + X yapıyoruz.

Sonra makina programdan çıktıktan sonra tekrar programı açıyoruz. Daha sonra Select + Start yapıyoruz. Bu işlemden sonra dev_hdd0 içerisinde packages adında bir klasör oluşuyor 4 GB + ve üzerindeki pkg dosyalarını FTP ile cihazımıza atıp direk kuruluma geçiyoruz. İlk böl sonra kopyala sonra yükle yok direk at ve kur.

İyi Forumlar.

İNDİRME LİNKİ

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

terlik

Erişim Engelli
Eyl 17, 2011
23
1
0
31
beyler bnde bunu sorucaktım uncharted 3 ü harici hdd ye atmak istiyorum ama 4gb dan büyük dosya var harici hdd ye nası atarım bunu biri anlatırsa güzel olr...

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
beyler bnde bunu sorucaktım uncharted 3 ü harici hdd ye atmak istiyorum ama 4gb dan büyük dosya var harici hdd ye nası atarım bunu biri anlatırsa güzel olr...
OOOO kimler burdaymış efenim:caki: Buyur kardeşim.Konuma beklerim seni:caki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
KArdeş normaldede FTP ile 4 gb den büyük dosyalı oyunları atabiliyorduk dahili hdd ye.Sadece harici hdd ye atarken bölme işlemi yapıyorduk.Benim jeton düşmedi kardeş:(

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38
KArdeş normaldede FTP ile 4 gb den büyük dosyalı oyunları atabiliyorduk dahili hdd ye.Sadece harici hdd ye atarken bölme işlemi yapıyorduk.Benim jeton düşmedi kardeş:(
Olay zaten internal disk'ten pkg yükleme sen flash disk'e bölerek 13 gb bir pkg atamazsın mecbur Fat 32 sınırında 4gb sınırında parçalamak zorundasın ayrı bir işlem yapmadan. Direk atıyorsun sonra yüklüyorsun.