PS3 CFW + APPS 4 GB 'den Büyük PKG Dosyalarını NTFS Disk Üzerinden Yükleme

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde baybarsturan tarafından oluşturulan 4 GB 'den Büyük PKG Dosyalarını NTFS Disk Üzerinden Yükleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,169 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı 4 GB 'den Büyük PKG Dosyalarını NTFS Disk Üzerinden Yükleme
Konbuyu başlatan baybarsturan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan NeTT`

smallsword

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2011
9
0
1
Ps3 bazen görüyor bazen görmüyor , gördüğü zamanlarda ise hdd içine girince 1,2 saat tarama yapıyor
baybarsturan' Alıntı:
Maalesef USB 3.0 disklerde problem yaşanabiliyor. Bu sorun halen çözülmedi.
Bazen diskleri tanıyor ama bir süre sonra bağlantısını kesiyor. Yani sıkıntılı.

Eğer USB 3.0 içindeki hard diskini çıkarabiliyorsan ve USB 2.0 olan bir disk kutusuna takabilme
imkanın varsa problem yaşamazsın.

Yada elinde USB 2.0 olan bir HDD 'in varsa oyunları onun içine atarak yüklemelisin.

Kolay gelsin.
teşekkürler arkadaşlar....

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
fat 32 ile ntfs arasında geçiş yap dediğimde hata veriyor. Çözüm önerisi ?

lucabalo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2014
6
0
0
hocam multiman'in son surumunu kullaniyorum. 4.53.01 surumu. 4.50 idi guncelledim. fakat ntsf diskini actigimda halen usb.cfg hatasi aliyorum. cihazi bu sekilde satin aldim multiman yuklemeyi falan ben yapmadim. yani dsyalarini falan editleyemiyorum ki zaten bilmiyorum nasil etiketlenir. pkg olarak oyun indirdim hdd ye attim fakat hala problem yasiyorum. CFG dosyasini nasil atabilirim yada genel olarak problemin cozumu nedir?

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
hocam multiman'in son surumunu kullaniyorum. 4.53.01 surumu. 4.50 idi guncelledim. fakat ntsf diskini actigimda halen usb.cfg hatasi aliyorum. cihazi bu sekilde satin aldim multiman yuklemeyi falan ben yapmadim. yani dsyalarini falan editleyemiyorum ki zaten bilmiyorum nasil etiketlenir. pkg olarak oyun indirdim hdd ye attim fakat hala problem yasiyorum. CFG dosyasini nasil atabilirim yada genel olarak problemin cozumu nedir?
Kardes pa3 teki her 2 usb yi deniyebiliisin? Aynisi benimde basima geliyordu.Ama ben ntfs hdd den ps3 e oyun kopyaliyordum:)

Отправлено с моего GT-N7100 через Tapatalk

serqan_

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2014
3
2
0
cok yararlı bir başlık olmuş teşekkurler.
ancak bir sorunum var.

mini tool partition ile 2tb lık hard diskimin 300 gb bir ksımını fat32 olarak böldüm.
ancak ps3 bunu gormuyor.
bunu aşmanın bir yolu var mı?

teşekkurler

Son düzenleme:

emocguler

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 9, 2011
42
1
8
38
bende de 3 part var 2 si ntfs 1i fat32. fat 32 den oyunları oynuyorum .ama ntfs'den oyun atamıyorum. 4gb 'dan buyuk oyunları ntfs'den ps3 'un içine atmak istiyorum .pvd_usb000 ve pvd_usb001 diye klasorlerı goruyorum ama içine giremiyorum açtığımda bekleme işareti geliyor ve oylece pencerenin içinde yuvarlak dönüyor duruyor. ne yapmam lazım?

Son düzenleme:

Zen Man

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 20, 2012
11
2
0
29
Ben 6. adıma kadar geliyorum pvd_usb000 veya pvd_usb001'e basıyorum ama açılmıyor. Lütfen bekleyiniz diyor 30 dakika bekledim hala açılmadı. Nedeni ne sizce ?

Harddisk 2.0 USB kutusunda NTFS 2 TB Sata Harddisk. İçinde 11 GB dosya var. 11 GB dosyanın 6 GB'ı oyun. Acaba 11 GB dosya açmak mı ağır geldi ?