PS3 CFW + APPS 4 Gb'dan Büyük Dosyaları Bölmek (PS3 Oyun İçin) Rehber

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde ferhanANK tarafından oluşturulan 4 Gb'dan Büyük Dosyaları Bölmek (PS3 Oyun İçin) Rehber başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56,489 kez görüntülenmiş, 218 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı 4 Gb'dan Büyük Dosyaları Bölmek (PS3 Oyun İçin) Rehber
Konbuyu başlatan ferhanANK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kadircik

Zen Man

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 20, 2012
11
2
0
29
Yardımlarınız için teşekkürler system32'de küçük bir dosya olmadığından dolayı sorun oluşmuş.

Multiman son sürüm + versiyonda son sürüm. FIFA 14'ü yükletmeye giderken ps3 servisi kendi yüklemişti.

Şimdi kısaca oyun yükleme geçmişimi anlatıyım. İnternet yavaş olduğu için oyunları hep teknik servise gidip 10 tl'ye yüklettirirdim. Adam hdd'i yada flash'ı takıp Multiman'a girerek yüklerdi bütün oyunları.

Şuanda yüksek hızda internete sahip olduğum için oyunlarımı kendim yüklemek istedim. .pkg formatlı bir oyun indirdim. Bu oyunu yükleyebilmek için parçalara ayırdım pkg.000 gibi parçalara ayırdım ancak yükleyemedim. Bu oyunu parçalara ayırmadan NTFS formatlı bir flashtan yükleyebilirmiyim ?

2. sorum oyunlarımı hangi siteden indirmeliyim ? Bazıları şifreli dosya koyuyor.

signori

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 16, 2014
2
0
0
ben denedim ama bölmedi .finish diyor ama değişen hiçbir sey yok

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
Yardımlarınız için teşekkürler system32'de küçük bir dosya olmadığından dolayı sorun oluşmuş.

Multiman son sürüm + versiyonda son sürüm. FIFA 14'ü yükletmeye giderken ps3 servisi kendi yüklemişti.

Şimdi kısaca oyun yükleme geçmişimi anlatıyım. İnternet yavaş olduğu için oyunları hep teknik servise gidip 10 tl'ye yüklettirirdim. Adam hdd'i yada flash'ı takıp Multiman'a girerek yüklerdi bütün oyunları.

Şuanda yüksek hızda internete sahip olduğum için oyunlarımı kendim yüklemek istedim. .pkg formatlı bir oyun indirdim. Bu oyunu yükleyebilmek için parçalara ayırdım pkg.000 gibi parçalara ayırdım ancak yükleyemedim. Bu oyunu parçalara ayırmadan NTFS formatlı bir flashtan yükleyebilirmiyim ?

2. sorum oyunlarımı hangi siteden indirmeliyim ? Bazıları şifreli dosya koyuyor.
KArdeş NTFS formatlı HDD lerde İSO şeklinde bölmeye ihtiyaç duymadanda oynuyabilirsin KObra cfw lerde.