Acil yardım Ps2 fat kasa hdd den oyun açamıyorum

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde Jacob61 tarafından oluşturulan Acil yardım Ps2 fat kasa hdd den oyun açamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 159 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı Acil yardım Ps2 fat kasa hdd den oyun açamıyorum
Konbuyu başlatan Jacob61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gungor8484

Jacob61

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 20, 2024
1
0
1
merhaba arkadaşlar elimde bir tane ps2 hat kasa var. Çok eskilerden kalma ama çalışıyor. O zamanlar oyunlar oynadığım bir cihaz. Cihazda modbo chip var sanırım açılış ekranında ismi çıkıyor. Gelelim asıl konuya cihazı açtığımda sıkıntısız açılıyor ama oyun oynayamıyorum. Cihazın orjinal 8mb kartı var o kartta oyun simgeleri çıkıyor ama dosyaları yok oyunların. Lakin cihazda hdd var cd yeri bozuk olduğu için network adaptörüyle bağlı bir biçimde. Olayın Anlayamadığım yanı ise bu cihazla 2000 li yıllarda oyun oynanabiliyordu ama durduğu yerde ne oldu ki şimdi oyunları oynayamıyorum lütfen bilgili bi kişi yardımcı olabilir mi ne yapmam gerekiyor. Not:internette biraz araştırma yaptım birşeyler denedim ama yapamadım

Gungor8484

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2022
199
258
63
merhaba arkadaşlar elimde bir tane ps2 hat kasa var. Çok eskilerden kalma ama çalışıyor. O zamanlar oyunlar oynadığım bir cihaz. Cihazda modbo chip var sanırım açılış ekranında ismi çıkıyor. Gelelim asıl konuya cihazı açtığımda sıkıntısız açılıyor ama oyun oynayamıyorum. Cihazın orjinal 8mb kartı var o kartta oyun simgeleri çıkıyor ama dosyaları yok oyunların. Lakin cihazda hdd var cd yeri bozuk olduğu için network adaptörüyle bağlı bir biçimde. Olayın Anlayamadığım yanı ise bu cihazla 2000 li yıllarda oyun oynanabiliyordu ama durduğu yerde ne oldu ki şimdi oyunları oynayamıyorum lütfen bilgili bi kişi yardımcı olabilir mi ne yapmam gerekiyor. Not:internette biraz araştırma yaptım birşeyler denedim ama yapamadım

Cihaza takılı network kartı ve hdd var demissiniz hdd den veya usb den oyun oynatabilmesi için Cihazada FreeMCboot uygulamasının olması gerek bu uygulama ya içindeki hdd ye kurulmuştur drek ordan boot eder yada sizin söylediğiniz 8mb lik orjinal hafıza kartı olan memorystick kartına önceden yazılımın kurulmuş olması gerek ama siz bu kartda oyun simgeleri var diyorsunuz yüksek ihtimalle yazılım kurulu değil drek oyun save kayıt dosyaları var gibi görünüyor. İkinci bir ihtimal de memory karta uygulama kuruldugunda aynı karta oyunlar save kayıt edebiliyor kart cihaza takılı halde cihazı actıgınızda ekranda freemcboot yazısı gelmesi gerek. hafıza kartı takılı ve takılı olmadan deneyin ekrana freemc boot yazısı geliyormu gelmiyormu. yani yazılım ya hdd ye kurulu yada hafıza kartına denemeniz gerek iki türlüde gelmiyorsa o cihaz oyunları acmaz yazılım mevzusunu cözmeniz gerek.