PS4 Türkçe YAMA Battlefield 4 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Battlefield 4 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,189 kez görüntülenmiş, 362 yorum ve 229 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Battlefield 4 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manipule21

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,291
25,916
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Battlefield 4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren ve tool konusunda desteklerini esirgemeyen TG YAMA ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca yamanın çalışmasını sağlayan dosyayı çözmemize yardımcı olan swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (thanks a lot swuforce:) ) Portunu mart ayında tamamlamıştım. Gecikmeden dolayı kusura bakmayın. :) Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

PROJE YÖNETİCİSİ VE PROGRAMLAMA
Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK
Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

ilhami1453

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 11, 2011
93
14
8

Sevgili mcpsp üyeleri, Battlefield 4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren ve tool konusunda desteklerini esirgemeyen TG YAMA ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca yamanın çalışmasını sağlayan dosyayı çözmemize yardımcı olan swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (thanks a lot swuforce:) ) Portunu mart ayında tamamlamıştım. Gecikmeden dolayı kusura bakmayın. :) Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK
Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

[Gizli içerik][Gizli içerik]

teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sp1

Pusat058

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2013
96
34
18
İstanbul
Dostum oyunu hiçbir şekilde türkçe yapamadım, ya ana ekranda kalıyor hiç açılmıyor oyun ya da türkçe olmuyor. Yamayı çıkartıp repackledim yine olmadı

Son düzenleme:

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,291
25,916
113
Dostum oyunu hiçbir şekilde türkçe yapamadım, ya ana ekranda kalıyor hiç açılmıyor oyun ya da türkçe olmuyor. Yamayı çıkartıp repackledim yine olmadı
Yamada hiçbir sıkıntı yok. Paylaşmış olduğum oyunu indirip kurunız. Ardında tr yamayı kurunuz. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim :)

Matruşka57

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 28, 2019
43
7
8

Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK
Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

Çok sağolun..

07eko07

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2008
33
2
8

Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK
Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

teşekkürler