PS3 Türkçe YAMA Beyond Two Souls PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Oyunları Türkçe Yama kategorisinde esturgi tarafından oluşturulan Beyond Two Souls PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 37,266 kez görüntülenmiş, 700 yorum ve 325 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Oyunları Türkçe Yama
Konu Başlığı Beyond Two Souls PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan esturgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan genji1

esturgi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 12, 2010
528
432
43
Beyond Two Souls iMARS sürüm Türkçeleştirme Türkiye'de ilk

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi oyundan çıkıp tekrar açtığımızda sadece ingilizce ve fransızca dilleri seçiliyordu. Uzun uğraşlar sonucu Türkçe'yi geri getirmeyi başardım.

Benimle birlikte fikir alışverişinde bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler.
Yapacağınız tek bir işlem var linkten dosyayı indirin. Daha sonra ise oyununuzun kurulu olduğu kısımdan BCUS98298-[Beyond Two Souls]>PS3_GAME > USRDIR yolundaki SKU.sdat dosyası ile inen dosyayı değiştirin. ( eski dosyanın yedeğini alın ne olur ne olmaz.)
link:
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Forumun isminde yazdığı gibi A'dan Z'ye İlk'ler Hep Bizde sağlıcakla kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

esturgi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 12, 2010
528
432
43
ben silmediğim sürece kalacaktır, bunuda ekle istersen ilk mesaja (indirip upload ettim değişiklik yapmadım dosyada).
ekliyorum hemen benim niye aklıma gelmediyse yandex :) teşekkürler.

mounes2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 3, 2011
1,279
55
0
33
Ellerine saglik guzell kardesim okadar ugrastin bunu an be an takip ettim tesekkurler

********-- Post added at 20:30 ********-- Previous post was at 20:19 ********--

kardesim tekrar tesekkurler gercekten turkiyede bi ilk calisma dort dortluk oldu buda benden 2 adet resim