Borderlands 2 PS Vita Türkçe Yama

MCPSP REKLAM ALANI

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita VPK Oyun İndir kategorisinde OrdeaL tarafından oluşturulan Borderlands 2 PS Vita Türkçe Yama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita VPK Oyun İndir
Konu Başlığı Borderlands 2 PS Vita Türkçe Yama
Konbuyu başlatan OrdeaL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cihan_1903

OrdeaL

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2018
67
245
33
Hocam cevap verdiğiniz için teşekkür ederim yama oldu fakat ps vita reboot ya da açıp kapanınca attığım dosyaları siliyo bu yüzden yama da siliniyo ne yaptıysam olmadı mod oyun ya da maidump oyun yükleyemiyorum artık yardım ederseniz sevinirim yamadan sonra oldu sanırım
Yama böyle bişeye sebep olacağını sanmıyorum ama biraz daha ayrıntı verebilirseniz ona göre yardımcı olayım. Vitanın sürümü kaç? Enso mu kullanıyorsunuz? Ayrıca ur0:tai içindeki config.txt dosyasını upload edebilir misiniz ona da bakayım.

kral24

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 31, 2020
35
12
8
hocam çok teşekkür ederim bende yamadan olacağını sanmıyorum fakat problemim bu şekilde kalıcı 3.65 sürümü yaptım ensoyla nasıl upload edebilirim ur0:tai içindeki config.txt'ti
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

dediğiniz yerde kernelin hemen altında ur:tai/storageemgr.skprx var bundan mı kaynaklanıyor acaba silim mi sizce

OrdeaL

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2018
67
245
33
hocam çok teşekkür ederim bende yamadan olacağını sanmıyorum fakat problemim bu şekilde kalıcı 3.65 sürümü yaptım ensoyla nasıl upload edebilirim ur0:tai içindeki config.txt'ti
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

dediğiniz yerde kernelin hemen altında ur:tai/storageemgr.skprx var bundan mı kaynaklanıyor acaba silim mi sizce
Storagemgr disk yönetimi için gerekli sd2vita veya psvsd kullanıyorsanız silmeyin ama ayarlarında sorun olabilir onu kontrol edin. Ensoda da sorun olabilir eğer bilginiz varsa ensoyu kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.