PS4 PKG OYUN Breathedge EUR (v1.00) + (v1.02 UPDATE) CUSA-26769 FULL PKG 8.82 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Breathedge EUR (v1.00) + (v1.02 UPDATE) CUSA-26769 FULL PKG 8.82 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,219 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Breathedge EUR (v1.00) + (v1.02 UPDATE) CUSA-26769 FULL PKG 8.82 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan biknokidra

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,922
10,804
113
Breathedge EUR (v1.00) CUSA-26769 FULL PKG 4.41 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 2.0 GB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 427 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 9.00+ HEN : (6.72 LEEFUL v10 2.1.3b ile tarafımdan test edilmiştir)
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English-Russian
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : Türkçe-English-French-German-Spanish(Lat)-Polish-Portuguese(Br)-Russian-Japanese-Korean-Chinese

Breathedge EUR (v1.02 UPDATE) CUSA-26769 FULL PKG 4.41 GB

[Rar : 426 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 9.00 + HEN : (6.72 LEEFUL v10 2.1.3b ile tarafımdan test edilmiştir)
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English-Russian
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : Türkçe-English-French-German-Spanish(Lat)-Polish-Portuguese(Br)-Russian-Japanese-Korean-Chinese

5.05-6.72-7.02-7.55 Kullanıcıları için v1.02 Backport Patch : (6.72 LEEFUL v10 2.1.3b ile tarafımdan test edilmiştir)

[Rar : 426 MB]

5.05-6.72-7.02-7.55 kullanıcıları önce sayfanın başındaki v.1.00 olan ana oyunu sonra bu yamayı kuracak

Son düzenleme:

biknokidra

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 23, 2019
174
62
28
hako @hako abi oyun açılmıyor, siyah ekranda kalıyor.
oyun ve updatelerin cusa kodları farklı.. bu yüzden olabilir mi ?

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,922
10,804
113
@biknokidra Tabii o yüzden. CUSA kodları farklı ise nasıl çalışsın. Ben nasıl böyle hata yapmışım anlayamadım. :(
Kontrol edip buraya yazayım... Demekki yorulmuşum.

EDIT : 2 hata yapmışım ama oyun linklerinde değil. :)

1 - UPDATE başlığındaki CUSA Kodunu yanlış yazmışım ama o linklerde hiçbir hata yok. linkler bu oyunun update linkleridir. Sadece o başlığı düzelteceğim...
2- Oyunun gerekli versionu benim oyun şablonumda 6.72 ama bu oyun 9.00 ister. Yani orayı da değiştirmeyi unutmuşum. Sen 9.00 dan küçük version kullanıyorsan bu oyunu oynamak için update linklerini değil backport yazan linklerini indirip ana oyunun üzerine kurman gerekirdi. Büyük itimal 9.00 dan küçük version kullanıyorsun. Onun için çalışmadı...

Ana oyunun üzerine backport kur bu defa çalışacak. Opsiyon tuşuna basarak oyunun seçenekler bölümünden Türkçe seçmelisin. Direk Türkçe açılmaz.

Eğer ben yanılıyorsam ve sen 9.00 kullanıyorsan HEN versionunda bir sorun olabilir...

Bu yanlışlık içi özür dilerim. :)

biknokidra

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 23, 2019
174
62
28
hako @hako abi;
benim kullandığım makinenin versiyonu yanlış bilmiyorsam 6.72 olması lazım...
ana oyun+ backport olan dosyaları tekrardan indirip deneyeyim, sonucu buradan yazarım.

bu arada ilk denediğimde oyunun tavuklu logosu ve tanıtım afişi geliyor ondan sonra siyah ekranda kalıyordu.
komple silip tekrardan deneyeceğim.
(bağlantı hızım çok yavaş.. 48 saate geri dönerim :D )

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,922
10,804
113
hako @hako abi;
benim kullandığım makinenin versiyonu yanlış bilmiyorsam 6.72 olması lazım...
ana oyun+ backport olan dosyaları tekrardan indirip deneyeyim, sonucu buradan yazarım.

bu arada ilk denediğimde oyunun tavuklu logosu ve tanıtım afişi geliyor ondan sonra siyah ekranda kalıyordu.
komple silip tekrardan deneyeceğim.
(bağlantı hızım çok yavaş.. 48 saate geri dönerim :D )
Hayır ana oyunu yeniden indirme. sadece backportu indir üzerine yükle. Tüh bağlantın çok yavaşsa daha çok üzüldüm.
Kusura bakma bu kadar oyun içinde bende hata yapabikliyorum.

biknokidra

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 23, 2019
174
62
28
hako @hako abi ancak geri dönebildim..
oyunu ve backportu indirip ps4 e yükledim ama malesef çalıştıramadım.
oyun açılıyor, tanıtım logosu geliyor sonra siyah ekranda kalıyor.
zannedersem kullandığım gold hen de bi sıkıntı var.
senin tavsiye edebileceğin gold hen adresi var mı
birde o şekilde deniyeyim..