Chipsiz Kalın PS2 Yardımm ... !

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde muxremix tarafından oluşturulan Chipsiz Kalın PS2 Yardımm ... ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,324 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı Chipsiz Kalın PS2 Yardımm ... !
Konbuyu başlatan muxremix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan jaguars4

muxremix

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 21, 2014
2
0
0
Herkese selamlar. Elime PS2 kalın kasa geçti. Birkaç yere gösterdim orjinal olduğunu cd ile oyun açmam gerektiğini söylediler. Kırmak için bir sürü para istediler. bende inat ettim ya bunu kendim yapacağım ya kırıp atacağım. Nasıl bir yol izlemeliyim ? HDD mi kurmalıyım yoksa freemcboot ile dvd mi kurmalıyım. adım adım yardımcı olursanız sevinirim. Herkese kolay gelsin.

feto

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 18, 2011
165
7
18
33
kardeşim bir sürü para dediğin 65 tl fln ayrıca kendin kıramazsın içine chip takılıyo bu ps3 teki e3 ode chipler gibi düşün öyle bişey

muxremix

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 21, 2014
2
0
0
Bazı sitelerde chip taktırmadan iso oyun oynama işlemlerinden bahsediyor. Acaba bu şekilde başaramaz mıyım ?

smallking05

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2014
413
503
0
Hiç Uğraşma Derim Kardeş En Fazla 80 Tl Alırlar Öyle Programlar Her Oyunu Açmıyor Sen Kendinde Kıramazsın Makinenin İçini Açıyorlar Boşa Uğraşma Ya Yaptır Yada Orijinal Oyun Al