PS4 Türkçe YAMA Close to the Sun PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Close to the Sun PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,900 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 48 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Close to the Sun PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lordsek

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,807
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Close to the Sun PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Oyunu çeviren PLUS ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyunu da konuya ekledim, indirebilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Oyunu upload eden PuffinMan @PuffinMan 'e, teknik destek için sinnerclown @sinnerclown 'a, 5.05 fix için thisrock84 @thisrock84 'e, tool için swuforce'ye ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim :)

BİLGİLENDİRME
Oyun linki silindiği için, size alternetif bir link ekledim. Oyun linkini indirdiğiniz zaman içinde açıklama bölümü göreceksiniz. O bölümü mutlaka okuyunuz :)

NOT

Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
PLUS ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
SINNERCLOWN

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

5.05 FIX
THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

vigura

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2008
331
1,238
93
41
Pek bilinmeyen ancak bioshock tarzı harika bir oyundur türkçe oynamak ayrı bir ayrıcalık olacak ...Çağ sayesinde...

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,465
113
dolu yağacak dediler bu havada inanmadım Castellanos @Castellanos yine yağdırdın bügün hazırlıksız yakalandık :)

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,807
113
Pek bilinmeyen ancak bioshock tarzı harika bir oyundur türkçe oynamak ayrı bir ayrıcalık olacak ...Çağ sayesinde...
Tarz olarak bioshock'a benziyor, ama oyun bize kendimizi savunacak bir şey vermiyor maalesef. Onun dışında, oyunu sonuna kadar oynadım ve beğendim diyebilirim :)

Konuya yama ve oyun linki eklenmiştir :)

Amos

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 2, 2008
87
14
8
hocam ellerine sağlık devamını bekliyoruz :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

hocam ellerine sağlık devamını bekliyoruz :)

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
933
1,602
93
Adam ( Castellanos @Castellanos ) forumdan müsaade isteyip, izin aldığında bile paylaşımlarında hız kesmiyor. Biz senin hakkını nasıl ödeyeceğiz ben de bunu bilmiyorum dostum. Oyunu bu zamana dek hiç görmedim, duymadım. Sen iyi diyorsan güzeldir eminim. Denemek de fayda var.

Yamada emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Özellikle de senin üstad. Temennim, inşallah bu güzel emeklerinin sonucu annenin sağlığı ile karşılık bulacaktır. İkinizde Allah'a emanet olun. Dualarımız sizinle, seviliyorsunuz...