Dahili hafızadaki oyunları silemiyorum.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde A_B tarafından oluşturulan Dahili hafızadaki oyunları silemiyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 136 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Dahili hafızadaki oyunları silemiyorum.
Konbuyu başlatan A_B
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan A_B

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
208
91
28
40
Merhaba arkadaşlar.

PS4 dahili hafızada yer alan oyunları bir türlü silemiyorum. Oyunun üzerine gelip options tuşuna bastığımda açılan pencerede "Sil" seçeneği çıkmıyor. Gözden kaçırdığım bir şey mi var acaba?

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
208
91
28
40
Onu da denedim. Uygulamalar kısmına girdiğim zaman oyunları göremiyorum. Ayrıca ana ekrandan oyunları klasör içerisine taşıyıp komple içindekilerle beraber klasörü silmeyi de denedim. Yine olmadı. Problemin tam olarak neden kaynakladığını anlasam belki bir çözüm bulabilirim. Ancak bu durum bana çok saçma geliyor.

PS4'ü satın aldığım zaman içerisinde olmasını istediğim oyunların bir listesini yapmıştım. 2TB harici hard disk ile beraber istediğim oyunların bir kısmını dahiliye bir kısmını da harici hafızaya yüklediler. O günden beri genelde harici sürücüyü kullanıyordum. Şimdi dahili hafızaya oyun yüklemem gerek ancak mevcut oyunları silemiyorum.

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
208
91
28
40
Selam.

Birçok uygulama denedim ancak hiçbiri işe yaramadı. En son XMB ekranından silinen "delete" seçeneğini getirmek için apollo save tool ile "restore XMB screen" seçeneğini kullanarak "Sil" seçeneğini geri getirdim. Eğer bu da işe yaramasaydı sistemi sıfırlamaktan başka seçenek kalmayacaktı.