Dante's Inferno Takıldım

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlarda Takıldım kategorisinde Cagatayyy tarafından oluşturulan Dante's Inferno Takıldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,131 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlarda Takıldım
Konu Başlığı Dante's Inferno Takıldım
Konbuyu başlatan Cagatayyy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan soct

Cagatayyy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 22, 2009
2
0
0
%29.6 gibi bişeydeyim.uzun bir video geçio.sonra bi canavarla savaşıyorum.öldürdükten sonra labirent gibi değişik aynalı kapılar felan çıkıyo.yardım eder misiniz?

erc43

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 3, 2010
10
0
0
34
Kardeş yukarıda dönen masanın üstüne düşmeye çalış.masanın üstüne düşünce hiç bir şey yapma o seni bölüm atlatıcak

Bump: Kardeş yukarıda dönen masanın üstüne düşmeye çalış.masanın üstüne düşünce hiç bir şey yapma o seni bölüm atlatıcak

sevde20

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 29, 2010
10
0
0
33
Kardeş yukarıda dönen masanın üstüne düşmeye çalış.masanın üstüne düşünce hiç bir şey yapma o seni bölüm atlatıcak

Bump: Kardeş yukarıda dönen masanın üstüne düşmeye çalış.masanın üstüne düşünce hiç bir şey yapma o seni bölüm atlatıcak
dönen masaya nasıl atlıcaö peki. aşagıdaki kolu çekip yukardan birşey iniyor yukarı çıkıp onun üstünden atlamaya çalışıyorum ama ölüyor :S

ullu

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2009
62
0
0

yaptım çok saol :D

tamay01

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 6, 2011
1
0
0
34
ya masanın üstüne zıplanmıy

bu bölümü nasıl geçicez masanın üzerinev zıplanmıyo

soct

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 26, 2014
1
0
0
Bende o bolumu gecemedim.Lutfen birisi yardim etsin.