Disney+ uygulaması?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 APPS kategorisinde onurkuru tarafından oluşturulan Disney+ uygulaması? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 899 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 APPS
Konu Başlığı Disney+ uygulaması?
Konbuyu başlatan onurkuru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maxsimo

onurkuru

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 27, 2010
44
3
8
36
Ps4 9.00 disney+ yükleyebilir miyim_? PKG nerden bulabilirim

maxsimo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 16, 2008
107
16
18
onurkuru kardeşim tam ben konu açayım diyordum sen açmışsın bende arıyorum ama bulamadım :( yok mu bize yol gösterecek bir usta ?

demirpena

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2012
21
0
1
36
Tam konu açmaya geldim birisi sormuş. Var mıdır yolu yordamı?

maxsimo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 16, 2008
107
16
18
belki sayfayı takip eden vardır buldum ancak deneme imkanım olmadı fw 9.00 ile çalışıyormuş deneyen olursa geri bildirim yaparsanız sevinirim

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

onurkuru

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 27, 2010
44
3
8
36
belki sayfayı takip eden vardır buldum ancak deneme imkanım olmadı fw 9.00 ile çalışıyormuş deneyen olursa geri bildirim yaparsanız sevinirim

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Ben denedim bunu hata verdi bana please try agian yazıyor. bu 3.13 bunun patch manager ile 3.14 update edemedim denedim olmadı.

Şuan yok nasıl yapacağız bilmiyorum tv de de uygulaması yok.

captaintommix

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
140
116
43
Şimdilik çalışan bir Disney+ uygulaması kırık konsollar için yok ama muhtemelen yamalarlar ve yakında olur.

maxsimo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 16, 2008
107
16
18
ay
Ben denedim bunu hata verdi bana please try agian yazıyor. bu 3.13 bunun patch manager ile 3.14 update edemedim denedim olmadı.

Şuan yok nasıl yapacağız bilmiyorum tv de de uygulaması yok.
aynı durum bende de var TV de yok ps4 te yok :(