PS4 Türkçe YAMA Dragon Age İnquisition

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Türkçe Yama İstekleriniz kategorisinde Engin1717 tarafından oluşturulan Dragon Age İnquisition başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 662 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Türkçe Yama İstekleriniz
Konu Başlığı Dragon Age İnquisition
Konbuyu başlatan Engin1717
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Engin1717

Engin1717

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 15, 2021
65
21
8
zartzurt456 @zartzurt456 hocam Dragon age inquisition yamasının makine çevirisi yapılmıştı ps4 e thisrock tarafından port edildi lakin 6.72 hariç kimsede çalışmıyor yama 9.0 için yamayı port etme ihtimaliniz varmı

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
169
63
28
Abi anlayan biri Varsa 9.00 surumune Portlasin sorunsuz Turkce Yapsin Gerekirse Hedabina Para bile Atarim Emeginin karsiligi icin

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
169
63
28
Yamayı Çıkardım 1.13 updateye gömerken hata verdi anca Castellanos @Castellanos yaparsa yapar.
1.13 Gömdüm Ps4 menusunde Uygulamanin ustunde Turk bayragi cikti Giris yapiyorsun oyuna DiyLoglar haric hepsi ingilizce Problem Farkli bir Surume Portlamislar Benimki 9.00 oldugu icinde Oyun icinde sadece dialoglar turkce oluyor

Engin1717

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 15, 2021
65
21
8
1.13 Gömdüm Ps4 menusunde Uygulamanin ustunde Turk bayragi cikti Giris yapiyorsun oyuna DiyLoglar haric hepsi ingilizce Problem Farkli bir Surume Portlamislar Benimki 9.00 oldugu icinde Oyun icinde sadece dialoglar turkce oluyor
Başka versiyonlardada sıkıntı çıkmış hocam 5.05lerde sadece 6.72 çalıştı deniyor bence port ile alakalı bir problem var

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
169
63
28
Başka versiyonlardada sıkıntı çıkmış hocam 5.05lerde sadece 6.72 çalıştı deniyor bence port ile alakalı bir problem var
Sana Tavsiyem (Divinite orjinal Sin DE 1.9) indir TURKCE yamasida Var Egerki Rpg Seviyorsan Dibine Kadar Keyif Verir Sana Muazzam Itemler Bosslar Essiz itemler Craft upgrade Acik Dunya Hayatinda Gordugum en keyif verici oyun Tavsiye ederim.

Engin1717

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 15, 2021
65
21
8
Sana Tavsiyem (Divinite orjinal Sin DE 1.9) indir TURKCE yamasida Var Egerki Rpg Seviyorsan Dibine Kadar Keyif Verir Sana Muazzam Itemler Bosslar Essiz itemler Craft upgrade Acik Dunya Hayatinda Gordugum en keyif verici oyun Tavsiye ederim.
Sağol hocam bu oyun game of the years seçildiği için oynamak istemiştim olmadı yapacak birşey yok oynamamış oluruz artık