PS4 Türkçe YAMA Dying Light PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Dying Light PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,006 kez görüntülenmiş, 216 yorum ve 135 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Dying Light PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan karaerdi

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,626
113
Dying Light PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Dying Light PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren gabRiel'e ve diğer arkadaşlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada Lcroft arkadaşımızın düzenlemiş olduğu dosyalar kullanılmıştır. Arşivin içinde yama ile uyumlu oyun linkini bulabilirsiniz. Ek olarak, oyunun paylaşıldığı konu linkini de yama konusuna ekledim. Dilerseniz oradan da oyunu indirebilirsiniz. Son olarak, yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde yazılan açıklamayı ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya, tool için tom evin'a ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kal! Gizli görevinde vermek zorunda kalacağın zor kararın ne olduğunu keşfet. Üstlerine olan sadakatin, hayatta kalanları kurtarma isteğini bastıracak mı? Seçim tamamen senin...

GENİŞ AÇIK DÜNYA
Eşsiz bir atmosferde, şehri benzersiz bir özgürlük ve keyifle keşfet. Tüm binaları görmek ve uzak bölgelere ulaşabilmek için parkur becerilerini kullan.

YARATICI DÖVÜŞLER
Kanlı dövüşlere gir ve düşmanlarınla karşılaşmak için sunulan sonsuz seçenekleri keşfet. Çeşitli silah tipleri ve yeteneklerin yanı sıra çevreyi de kullanarak avantaj kazan.

GECE - GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ
Günbatımıyla avcı kimliğinden sıyrılıp avlanan olduğunda, dünyada gerçekleşen keskin değişimi hisset. Yaklaşan tehditle yüzleş veya arkana bakmak için zaman harcamadan kaç!

NOT
Türkçe yama, bütün kırılmış versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.

BİLGİLENDİRME
DLC'leri de içinde barındıran Dying Light Enhanced Edition yama konusuna bu
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
linke tıklayarak erişebilirsiniz.

TÜRKÇE YAMA CUSA02010 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR

Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
da indirebilirsiniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
gabRiel
SaBoTeUr
zentetsu
BreakTheCode

TOOL
Tom Evin

PS4 PORT VE DÜZENLEME
Castellanos

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

sangoku770

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2010
61
12
8
42

Sevgili mcpsp üyeleri yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren gabRiel - SaBoTeUr - zentetsu - BreakTheCode ve Ana oyunun dosyalarında düzeltmeler yapan Lcroft arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada Lcroft arkadaşımızın düzenlemiş olduğu dosyalar kullanılmıştır. Ana oyun dosyasına göre yamayı port ettim. Tekrardan kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese keyifli oyunlar diliyorum

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşıma teşekkürü borç bilirim.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
gabRiel
SaBoTeUr
zentetsu
BreakTheCode

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

( TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU :) )

[Gizli içerik]

tşk

omerfauk61

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 25, 2019
1
0
1

Sevgili mcpsp üyeleri yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren gabRiel - SaBoTeUr - zentetsu - BreakTheCode ve Ana oyunun dosyalarında düzeltmeler yapan Lcroft arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada Lcroft arkadaşımızın düzenlemiş olduğu dosyalar kullanılmıştır. Ana oyun dosyasına göre yamayı port ettim. Tekrardan kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese keyifli oyunlar diliyorum

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşıma teşekkürü borç bilirim.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
gabRiel
SaBoTeUr
zentetsu
BreakTheCode

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

[Gizli içerik]

harika ya

uninvited

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 9, 2009
132
98
28
43

TÜRKÇE ÇEVİRİ
gabRiel
SaBoTeUr
zentetsu
BreakTheCode

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

[Gizli içerik]