PS4 EMULATÖR Dynamite Deka (Die Hard) Atari Salonlarının Efsane Oyunu (PS2 To PS4)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Emulatörs kategorisinde gecemvesen tarafından oluşturulan Dynamite Deka (Die Hard) Atari Salonlarının Efsane Oyunu (PS2 To PS4) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 745 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Emulatörs
Konu Başlığı Dynamite Deka (Die Hard) Atari Salonlarının Efsane Oyunu (PS2 To PS4)
Konbuyu başlatan gecemvesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan arifack

gecemvesen

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Şub 16, 2012
242
1,076
93
38

Selamlar arkadaşlar.. Öncelikle bu oyunu sanırım 1999 yada 2000 senesinde oynadım atari salonunda. Jeton alırdık sıra beklerdik sıra gelmezdi bizde başka oyunlara jeton atardık. 2008 senesinden beridir bu oyunu aradım belli zaman aralıklarında. Ama oyunun adını hatırlamıyordum fakat SEGA nın Remake edilmiş özel bir SEGA kartına yüklenmiş tadı en çok Atari salonunda çıkan oyun olduğunu biliyordum. Şansıma bugün karşıma çıktı. Boyutu inanılmaz düşük 300 MB bandında. Ama grafikleri doyurucu bir çok bölümü mekanikleri ara sahneleri çok iyi dizayn edilmiş. PS2 den PS4 e convert ettim ve duvar kağıdı ve ikon dosyası ekledim. Benim gibi bu oyunun tadına bir türlü varamayan benim yaşlarımdaki arkadaşlarım ve denemek isteyen (Pişman olmazsınız!!) genç arkadaşlarımın beğenisine sunuyorum.

Link aşağıda İyi Oyunlar dilerim :)

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

orphales

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 14, 2013
249
34
28
Selamlar arkadaşlar.. Öncelikle bu oyunu sanırım 1999 yada 2000 senesinde oynadım atari salonunda. Jeton alırdık sıra beklerdik sıra gelmezdi bizde başka oyunlara jeton atardık. 2008 senesinden beridir bu oyunu aradım belli zaman aralıklarında. Ama oyunun adını hatırlamıyordum fakat SEGA nın Remake edilmiş özel bir SEGA kartına yüklenmiş tadı en çok Atari salonunda çıkan oyun olduğunu biliyordum. Şansıma bugün karşıma çıktı. Boyutu inanılmaz düşük 300 MB bandında. Ama grafikleri doyurucu bir çok bölümü mekanikleri ara sahneleri çok iyi dizayn edilmiş. PS2 den PS4 e convert ettim ve duvar kağıdı ve ikon dosyası ekledim. Benim gibi bu oyunun tadına bir türlü varamayan benim yaşlarımdaki arkadaşlarım ve denemek isteyen (Pişman olmazsınız!!) genç arkadaşlarımın beğenisine sunuyorum.

[Hidden content]

[ATTACH type="full" alt="2004"]2004[/ATTACH]
tesekkurler

cesoaxl

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2008
183
8
18

[Gizli içerik]

[ATTACH type="full" alt="2004"]2004[/ATTACH]
Teşekkürler.