PS4 Türkçe YAMA FEREX28 nickli arkadaş hakkında açıklama

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan FEREX28 nickli arkadaş hakkında açıklama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,292 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 32 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı FEREX28 nickli arkadaş hakkında açıklama
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kami55

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,776
113

Sevgili mcpsp üyeleri, yamalar hakkında bir açıklama yapma gereği duyarak bu konuyu açmak istedim. Öncelikle herkesin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun. Kısa bir açıklama olacak.

Çevirmenler kadar olmasa da, bizlerde port, video hazırlama/editleme ve patch yaparak az da olsa emek veriyoruz. Açmış olduğumuz konularda da emeği geçen herkesin adını da yazıyoruz.

Ferex28 ile bu tartışmalar artık sona ersin diyerek geçmişe sünger çekmiştim, ama maalesef yine de değişen bir şey olmamıştı. 'İnsan, yedisinde neyse yetmişinde de odur!' derler. Bu da öyle işte. Yapmış olduğumuz bütün yamalarda isim yazıyoruz, o sanmasın ki sadece param.sfo dosyasına isim yazıyoruz. İstediğini yapabilirsin güzel kardeşim.

metecanbaz, selmanpişgin, mehmetparlak, demonsouls, fifiyetto2, messiah pardon ferex28 (malum bir sürü sahte nick kullanıyor,) nickli arkadaşın sitesinde paylaştığı ve ileride paylaşacağı bütün yamalar bilin ki buradan ve paylaşım yaptığımız diğer sitelerden (ç)alınmış yamalardır. Bu emek hırsızının konuda paylaşmış olduğu iban no'suna da 1 kuruş dahi göndermeyiniz. Ayrıca, reklamlı linklerine tıklayıp bu vatandaşa para kazandırmamanızı rica ediyoruz. Bırakın, sitesinde ne halt yiyorsa yesin.

Portu basit olan bir yamanın bizden nasıl çalındığını görmeniz için (onca kanıttan sonra gerçi gerek yok ama) sadece 1 yamaya video çektim. Bu son videomuz olacak. Bu saf kardeşimiz bundan sonra yama (ç)aldığı zaman daha dikkatli olur belki. Bu videodan sonra başka nickler alır herhalde. Aşağıda paylaştığım videoyu izleyebilirsiniz.

Ayrıca, sonlarda sahte nicklerle mcps4 sitesine girip teşekkür ettiği ve sitesinde paylaştığı ve ileride paylaşacağı yama konularını da gösterdim video da. Bu sitede, mcps4 sitesinde, diğer sitelerde de onlarca sahte nickleri var, yok değil yani. Tespit ettiklerimi yazmaya çalışıyorum.

YENI VIDEO

ESKI VIDEO

Port işi ile uğraşan diğer arkadaşımız ise yamaları bile paylaşamıyor şu an. Neden? Paylaştığı anda yamaların (ç)alınacağını biliyor da ondan. Biz yine de bunu göze alarak yamaları paylaşıyoruz. Bence o da bunu göze almalı.

Bunun dışında artık video çekmeyeceğim. Malum uğraşmamız gereken başka şeyler var. Onun çıkardığı yamaların çoğunu biz de port edip çıkardık, hatta daha fazlasını çıkardık, çıkarmaya da devam edeceğiz inşallah. Seni de Allah'a havale ediyoruz ferex28.

Son düzenleme:

nate86

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2017
518
328
63
Sevgili mcpsp üyeleri, yamalar hakkında bir açıklama yapma gereği duyarak bu konuyu açmak istedim. Öncelikle herkesin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun. Kısa bir açıklama olacak.

Ferex ile bu tartışmalar artık sona ersin diyerek geçmişe sünger çekmiştim, ama maalesef yine de değişen bir şey olmamıştı. 'İnsan, yedisinde neyse yetmişinde de odur!' derler. Bu da öyle işte. Yapmış olduğumuz bütün yamalarda isim yazıyoruz, o sanmasın ki sadece param.sfo dosyasına isim yazıyoruz. Video da çekmeyeceğiz bu arada. İstediğini yapabilirsin güzel kardeşim.

Ferex nickli arkadaşın sitesinde yama konusu görürseniz, bilin ki o yamanın portu buradan alınmıştır. Reklamlı linkine tıklayıp para kazandırmayın ona. Bırakın, sitesinde ne halt yiyorsa yesin.
Sen rahat ol hocam senin çalışmaların emeğin ortada ama o ve onun gibi emek hırsızları hep olacaktır bu yüzden canınızı sıkmayın

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,776
113
bu kadar tantana bu kadar sözlerden sonra neden cevap vermezde burdan bir şeyler alıp ben yaptım demesi gülünç bir şey. kendisinin bir açıklama yapmaması enteresan
Abi açıklama yapsa da değişen bir şey olmayacak. Yalan söyleyen birine kim inanır? Kimse inanmaz. İstesem sadece 1 yama için yine video çeker rezil ederim onu. Ama video çekmekten sıkıldım artık. Çünkü adam yaptıklarından utanmıyor ki abi. Önceden çektiğim videoları da tutuyorum, silmedim. İzlemediyseniz, izleyebilirsiniz. :)

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,776
113
sonuna kadar izledim paşam. port sözde kendisine aitmişşşş ama seninmiş. birde bunun için para istiyor :)) gayrı benimde ona güvenim kalmamıştır bu videodan sonra. tüm yamalar için eline emeğine yüreğine sağlık. banada başka konuşuyor yazık..
Sağ olun abi :) Oyunu çeviren çevirmenler sonuçta. Biz de hazır çeviriyi port edip paylaşıyoruz. Çok az da olsa biz de uğraşıyoruz yani. video, port, patch falan.

PS4 konsolu yok, yine yardımcı oldum ona, patch hazırladım, video çektim, grubuna ait yamaları port edip ona attım ve bunları hiçbir yerde de dile getirmedim, ama olmuyor abi. Söylenecek çok şey var, ama daha fazla yazmak istemiyorum. Port işinde ego taslayan, port ettiği yamaları para ile satan, ben diyen insanlarla bu saatten sonra işim olmaz artık. Şimdi yine bir video çekip rezil edebilirim onu, ama uğraşmak istemiyorum artık. Çünkü adam da gram utanma yok. Sizin de kafanızı şişirdim, kusura bakmayın abi :)

desperado

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2010
506
176
43
Siteye Git
Sağ olun abi :) Oyunu çeviren çevirmenler sonuçta. Biz de hazır çeviriyi port edip paylaşıyoruz. Çok az da olsa biz de uğraşıyoruz yani. video, port, patch falan.

PS4 konsolu yok, yine yardımcı oldum ona, patch hazırladım, video çektim, grubuna ait yamaları port edip ona attım ve bunları hiçbir yerde de dile getirmedim, ama olmuyor abi. Söylenecek çok şey var, ama daha fazla yazmak istemiyorum. Port işinde ego taslayan, port ettiği yamaları para ile satan, ben diyen insanlarla bu saatten sonra işim olmaz artık. Şimdi yine bir video çekip rezil ederim onu, ama uğraşmak istemiyorum artık. Çünkü adam da gram utanma yok. Sizin de kafanızı şişirdim, kusura bakmayın abi :)
yok paşam neden şişiresinki? gerçekler bunlar.. yeni yamalrında şimdiden kolay gelsin emeğine yüreğine sağlık. başarılar kardeşim