Final Fantasy X/X-2 HD Remaster PS3-DUPLEX

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Final Fantasy X\/X-2 HD Remaster PS3-DUPLEX başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 943 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 37 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Final Fantasy X\/X-2 HD Remaster PS3-DUPLEX
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan byercanx

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,335
11,206
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster PS3-DUPLEX [Pure Release]
CFW : 4.30+
ID : BLES01880
Platform : PS3
Genre : Action
Release Date : 13, March, 2014
Tek Linkler
[HIDE-THANKS]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

[/HIDE-THANKS]
Partlı Firedrive (Putlocker)
[HIDE-THANKS]

[/HIDE-THANKS]

Linkler bana ait değildir, alıntıdır..

Son düzenleme:

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38
Ben evde geçenlerde FFX kasıyordum PS2 versiyonu PC ile emulator olarak :) Final Fantasy X en iyi FF oyunudur arşivlik resmen. Teşekkürler paylaşım için.

barbar2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2012
803
722
0
antarktika
FF XII benim en sevdiğim FF dir.en iyi yanı dinamik dövüş sistemiydi.hatta FF XII şu an ps3 de bile kurulu :)
yanlız ben bu ikisini oynamadım.daha önce oynayan varsa tavsiye edermi bu oyunu?

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
Serinin kalitesi zaten bozuldu son oyunları ile ama bu pakette ki ps2 sürümleri çok iyidir serinin efsane oyunlarındandır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

zepharoth

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 14, 2009
241
115
0
China
FF XII benim en sevdiğim FF dir.en iyi yanı dinamik dövüş sistemiydi.hatta FF XII şu an ps3 de bile kurulu :)
yanlız ben bu ikisini oynamadım.daha önce oynayan varsa tavsiye edermi bu oyunu?
Arkadasim senin aksine FF XII benim en sevmedigim oyundur, bitirdim ama hic keyif aldigimi soyleyemem, bence FF XIII serileri bile ondan guzel, renkler ve zevkler durumu yani senin anlayacagin:)
FF X ise bence gayet basarili bir oyundur, hazir HD remake surumu de cikmisken denemeni tavsiye ederim, muthis sasirtici bir hikayesi oldugunu soyleyemem ama oynarken bir hayli keyif almistim, FF X-2 de FF X'in hatrina oynanir:)

Bu arada oynadiklarim arasinda benim Final Fantasy siralamam soyle (FF6'dan oncesini listeye koymadim);
1) Final Fantasy Tactics
2) Final Fantasy 8
3) Final Fantasy X
4) Final Fantasy 9
5) Final Fantasy 7
6) Final Fantasy 6 (IOS version)
7) Final Fantasy 7 - Crisis Core (PSP)
8) Final Fantasy X-2
9) Final Fantasy XIII-2
10) Final Fantasy XIII
11) Final Fantasy XII

Son düzenleme:

barbar2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2012
803
722
0
antarktika
Arkadasim senin aksine FF XII benim en sevmedigim oyundur, bitirdim ama hic keyif aldigimi soyleyemem, bence FF XIII serileri bile ondan guzel, renkler ve zevkler durumu yani senin anlayacagin:)
FF X ise bence gayet basarili bir oyundur, hazir HD remake surumu de cikmisken denemeni tavsiye ederim, muthis sasirtici bir hikayesi oldugunu soyleyemem ama oynarken bir hayli keyif almistim, FF X-2 de FF X'in hatrina oynanir:)

Bu arada oynadiklarim arasinda benim Final Fantasy siralamam soyle (FF6'dan oncesini listeye koymadim);
1) Final Fantasy Tactics
2) Final Fantasy 8
3) Final Fantasy X
4) Final Fantasy 9
5) Final Fantasy 7
6) Final Fantasy 6 (IOS version)
7) Final Fantasy 7 - Crisis Core (PSP)
8) Final Fantasy X-2
9) Final Fantasy XIII-2
10) Final Fantasy XIII
11) Final Fantasy XII
FF XIII ve XIII-2 yi ps3 de oynadım biraz ama dövüş sistemi berbat.her atakta habire X e bas olay bundan ibaret :)
FF XII de ki dinamik dövüş sistemi efsaneydi yani dövüşe o anda girer dövüş de akıcı olurdu. XIII ve XIII-2 de ise pat diye bir dövüş alanı çıkıyor ve zevksiz dövüş sisteminin ardına bir de dövüş sonunda şunu kazandın bunu kazandın ekranı sıkıntıya yol açıyor.ben XII yi haala oynuyorum ara sıra.bu oyunun videolarına da bi baktım şöyle pek bana göre değil maalesef :)

eonmg

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 11, 2010
132
1
0
39
Dinamik yapalım dedikçe bozuldu bu oyun. Sıra tabanlı herkesi kontrol ettiğimiz 7-8-9 ve X çıkanlara göre çok daha güzeldi. Güzelim oyunu biraz daha zorlarlar ise Resident Evil'a benzetecekler.

zepharoth

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 14, 2009
241
115
0
China
FF XIII ve XIII-2 yi ps3 de oynadım biraz ama dövüş sistemi berbat.her atakta habire X e bas olay bundan ibaret :)
FF XII de ki dinamik dövüş sistemi efsaneydi yani dövüşe o anda girer dövüş de akıcı olurdu. XIII ve XIII-2 de ise pat diye bir dövüş alanı çıkıyor ve zevksiz dövüş sisteminin ardına bir de dövüş sonunda şunu kazandın bunu kazandın ekranı sıkıntıya yol açıyor.ben XII yi haala oynuyorum ara sıra.bu oyunun videolarına da bi baktım şöyle pek bana göre değil maalesef :)
Tabi ki dostum, ilk mesajimda belirttigim gibi zevkler ve renkler meselesi, kisiden kisiye degisiyor:)

Yalniz sana FF X'i oynamani tavsiye ederim, orada dovusler daha keyifli. Sonra hosuna gittiyse FF X-2'ye de devam edersin.

Bir de PS3'e son cikan Lightning Returns'u denedin mi? Ben biraz basina baktim, dovus sistemi digger FFXIII'ler gibi mi diye, bir hayli degistirdiklerini gordum, oyle x'e bas gecsin gibi gorunmedi bana, bence sen de bir dene hosuna gidebilir.

Shyboy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 26, 2009
7
0
1
38
4.46 rogeroda sorunsuz çalışıyormu acaba? rarbg den duplex sürümünü indirirken 4.53 ve aşağısı için çalışmayacağı dosyaların fixlenmesi gerektiği gibi ibareler v

barbar2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2012
803
722
0
antarktika
Tabi ki dostum, ilk mesajimda belirttigim gibi zevkler ve renkler meselesi, kisiden kisiye degisiyor:)

Yalniz sana FF X'i oynamani tavsiye ederim, orada dovusler daha keyifli. Sonra hosuna gittiyse FF X-2'ye de devam edersin.

Bir de PS3'e son cikan Lightning Returns'u denedin mi? Ben biraz basina baktim, dovus sistemi digger FFXIII'ler gibi mi diye, bir hayli degistirdiklerini gordum, oyle x'e bas gecsin gibi gorunmedi bana, bence sen de bir dene hosuna gidebilir.

son çıkan lighning returns u denemedim çünkü XIII ve XIII-2 hiç hoşuma gitmedi.o da aynı tarzdır diye denemedim :)
ve evet zevkler tabii ki farklı olabilir.ben sıra sıra dövüş sistemi yerine haritada görülen canlılarla daha gerçekçi ve akıcı dövüş sisteminden yanayım.bu sebeple XII en sevdiğim FF oyunu.yine onun gibi dinamik yapılı bir FF çıkana kadar FF XII ye devam :)