FreeMcBoot için CD-R kullanabilir miyim?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde Peganeo tarafından oluşturulan FreeMcBoot için CD-R kullanabilir miyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 880 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı FreeMcBoot için CD-R kullanabilir miyim?
Konbuyu başlatan Peganeo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan illedesen

Peganeo

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 11, 2020
16
6
3
Memory Card'a FreeMcBoot kuracağım elimde maalesef boş DVD-R yok. Bu işlem için CD-R kullanabilir miyim yoksa illa DVD-R mı olması gerekiyor?
PS2 Slim SCPH-70004

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Maalesef discord kullanmıyorum uzun zamandır ps2 işiyle de uğraşmıyorum yaptığım cihazlarda bu yöntemle oyun oynamıştım aslında en iyisi hdd adaptör ve 1 tb hdd ayarlayıp iso kalıbı halinde ortalama en hit 250 ye yakın oyunu makinaya kopyalamak

Peganeo

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 11, 2020
16
6
3
Maalesef discord kullanmıyorum uzun zamandır ps2 işiyle de uğraşmıyorum yaptığım cihazlarda bu yöntemle oyun oynamıştım aslında en iyisi hdd adaptör ve 1 tb hdd ayarlayıp iso kalıbı halinde ortalama en hit 250 ye yakın oyunu makinaya kopyalamak
Aslında dediğiniz doğru fakat elimde boş HDD olmadığından yapamam olsa bile nereye takılıyor slim versionu var?

portagas

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2011
471
1,629
93
29
Cihazin cipli olmasına gerek yok.Free DVD Boot ile orjinal ps2lerde de ulaunch.elf çalıştırılabilir.Cihazin cipli ise CD için ulaunch imajı indir.En düşük hizda yazdır ultra ISO ile.Daha sonra free MC Boot indir ve bir fat 32 formatlı bir usbnin icine at.Sonrasinda cdyi ps2 ye tak ordan masa klasörüne gir (mass=USB belleğin içi )orda da usbye atmış oldugun free MC boot klasörüne gir ve MCboot.elf yada install.elf bas MC Boot kurma menüsü açılacaktır.Orda memory karta kurulum yap tamamdır.

Peganeo

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 11, 2020
16
6
3
Cihazin cipli olmasına gerek yok.Free DVD Boot ile orjinal ps2lerde de ulaunch.elf çalıştırılabilir.Cihazin cipli ise CD için ulaunch imajı indir.En düşük hizda yazdır ultra ISO ile.Daha sonra free MC Boot indir ve bir fat 32 formatlı bir usbnin icine at.Sonrasinda cdyi ps2 ye tak ordan masa klasörüne gir (mass=USB belleğin içi )orda da usbye atmış oldugun free MC boot klasörüne gir ve MCboot.elf yada install.elf bas MC Boot kurma menüsü açılacaktır.Orda memory karta kurulum yap tamamdır.
Çok teşekkürler hocam benim kol bozuldu bir tane kol alırsam yapacağım. Birde 8GB Flash belleğim var max kaç oyun yazdırabilirim flash belleğe?

portagas

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2011
471
1,629
93
29
Boyutuna bağlı hocam.1gb olan oyunlar var 4 GB olanlar var.Degisiyor yani.