Giana Sisters: Twisted Dreams PSN (Direk Link)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde xmax tarafından oluşturulan Giana Sisters: Twisted Dreams PSN (Direk Link) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Giana Sisters: Twisted Dreams PSN (Direk Link)
Konbuyu başlatan xmax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sayqho

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82

Giana Sisters: Twisted Dreams

NPUB31272

Full Game
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
.edat Fix

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
NPEB01338

Full Game

Kod:
.edat Fix

Kod:

emox

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
49
1
8
oyun nasıl calışıyor

arkadaşlar oyunun fixi nasıl kuruluyor

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
218
63
@emox

Fat 32 USB'ye '' exdata '' klasörü olusturup edat'ı klasörün icine at ve ps3e reactpsn kurup usb takılı olacak sekilde xmb den reactpsn'yi L1 tusuna basılı tutarak ac.

Bu oyunu denemedim fakat I Am Alive oyununda böyle yapmıstım , kolay gelsin.

for an angel

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2010
293
29
28
çok renkli çok şirin bi oyun kız uşağım olaydı beraber oynardık pekte zevkli olurdu :)

gamemaster kardeşim bunun fixsi edat dosyasını ps3 ün içindeki exdata klasörüne atmıyormuyduk.benmi yanlış biliyorum.şahsen ben öle yaptım oldu.yanlışım varsa ayıktır beni :)

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,332
11,184
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
çok renkli çok şirin bi oyun kız uşağım olaydı beraber oynardık pekte zevkli olurdu :)

gamemaster kardeşim bunun fixsi edat dosyasını ps3 ün içindeki exdata klasörüne atmıyormuyduk.benmi yanlış biliyorum.şahsen ben öle yaptım oldu.yanlışım varsa ayıktır beni :)

Eğer edat'sa dediğiniz gibi olmalı :003:

********-- Post added at 02:29 ********-- Previous post was at 02:24 ********--

Mario tarzı bi oyun sanki :)

[YT]?v=OmxwF9MS1Hs[/YT]

gurkangumus1980

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2011
222
36
28
44
NPUB31272 edat fixini başka bir indime linkiyle upload edebilirmisiniz ben indiriken sıkıntı oluyo.