PS3 God Of War Ascension Türkçe Dublaj

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde ilhank1907 tarafından oluşturulan God Of War Ascension Türkçe Dublaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,586 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı God Of War Ascension Türkçe Dublaj
Konbuyu başlatan ilhank1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan baraking27

ilhank1907

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2021
4
2
1
Uzun zamandır arıyorum ama bir türlü bulamadım lütfen yardımcı olabilirmisiniz abilerim/ablalarım

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
bu türkçe bunu indir rar şifresi vn-sharing.net
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
torrent

Moderatör tarafında düzenlendi:

gungrave-

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 2, 2015
103
17
18

outlawist

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 16, 2022
3
0
1
Bir türlü duplex ekranını geçmiyor pencere kapanıp açılıyor yine aynı bu döngü hep böyle.

Ekli dosyalar

• 185.6 KB Görüntüleme: 123
  • 614.3 KB Görüntüleme: 117

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
248
139
43
Bir türlü duplex ekranını geçmiyor pencere kapanıp açılıyor yine aynı bu döngü hep böyle.
RPCS3 te manage kısmından patch manager a girip sizdeki oyun koduna uygun olan yamaları seçin sonra emülatör ayarlarındaki grafik kısmını da bu oyun için düzenleyip boot edin çalışacaktır.

Ekli dosyalar

furkangunes04

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 20, 2022
1
0
1

İndirdim. İngilizce ve Yunanca dilleri içeriyordu. Oyunun Türkçe dil seçeneğini içermediğini düşünüp sinirlendim. Biraz araştırınca şöyle bir yorum gördüm başka bir sitede, buradan da paylaşıyorum:

Merhaba,
ingilizceyi seçin ve oyuna girin. Baştan ingilizce konuşan bir kadının olduğu videoyu izleyeceksiniz. Daha sonra ayarlardan dil seçeneğini (hatta altyazıyı da) Türkçe yapabilirsiniz.
Profil oluşturup ayarları kaydedip çıkın, tekrar girin. O baştaki videodaki konuşma dahil herşey Türkçe olacak.

Şu ek bilgiyi de paylaşayım (oyunu benim gibi bilgisayardan RPCS3 emülatörüyle oynayanlar için): Oyunda save state - load state fonksiyonuyla, anlık bulunduğumuz konumu kaydedebilir, daha sonra bu konumu geri yükleyebiliriz. Yani oyunun kendi kayıt özelliğini kullanmamıza gerek yok. Bunun için klavyeden kayıt için Ctrl+S, kaydı geri yüklemek için Ctrl+R fonksiyonunu kullanabiliriz (en son RPCS3 güncellemesiyle birlikte bu durum mümkün hale gelmiştir).

Son düzenleme:

BlackWings

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 28, 2020
6
0
1
RPCS3 te manage kısmından patch manager a girip sizdeki oyun koduna uygun olan yamaları seçin sonra emülatör ayarlarındaki grafik kısmını da bu oyun için düzenleyip boot edin çalışacaktır.
Merhaba bende indirdim çalıştırdım patch manager kısmınıda yaptım fakat hala dublex ekranında ve kapanıyor patch ekranı açılıyor sonra yine dublex öyle öyle gidiyor yardımcı olur musuz.