Gta V oyununu nasıl güncelleriz?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde nobidik tarafından oluşturulan Gta V oyununu nasıl güncelleriz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,096 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Gta V oyununu nasıl güncelleriz?
Konbuyu başlatan nobidik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ferhanANK

nobidik

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 14, 2010
36
3
8
29
Gta v i güncelleyip yeni eklenen arabaları denemek istiyorum. Galiba multiman üzerinden güncelleniyormuş. Nasıl güncelleyebilirim ve bir sıkıntı çıkarmı banlanmak oyunun bozulması vb gibi.

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,859
113
27
İzmir/Buca
Gta v i güncelleyip yeni eklenen arabaları denemek istiyorum. Galiba multiman üzerinden güncelleniyormuş. Nasıl güncelleyebilirim ve bir sıkıntı çıkarmı banlanmak oyunun bozulması vb gibi.
Merak etme, oyunu güncelleyince bir şey olmaz dosyalarına.. Ya internetten indireceksin ya da multiman, irisman gibi managerlar vasıtasıyla güncelleyeceksin.. Multiman ile oyunun üstüne gelip oyun ayarları kısmından oyunu güncelle diyeceksin.. Yapamazsan söyle, netten pkg halinde bulup yollamaya çalışayım

nobidik

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 14, 2010
36
3
8
29
Merak etme, oyunu güncelleyince bir şey olmaz dosyalarına.. Ya internetten indireceksin ya da multiman, irisman gibi managerlar vasıtasıyla güncelleyeceksin.. Multiman ile oyunun üstüne gelip oyun ayarları kısmından oyunu güncelle diyeceksin.. Yapamazsan söyle, netten pkg halinde bulup yollamaya çalışayım
Yapamadım gönderirsen çok iyi olur.

ndrcnr

Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,859
113
27
İzmir/Buca
Yapamadım gönderirsen çok iyi olur.
PS3 GAME UPDATER 3.1 ;
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

- Dosyayı indir ve kur bilgisayarına.
- Sonra elindeki gta versiyonunu öğren Gta oyununun param.sfo dosyasını not defteriyle açarak.. (bles, blus vs.)
- Sonra o kodu programa yaz ve arattır, kaç tane güncelleme gerekliyse bulur zaten..
- .pkg uzantılı güncellemeleri fat32 flashın içine at ve İnstall Package Filestan kur..

Yapamadığın yer olursa sorabilirsin.

nobidik

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 14, 2010
36
3
8
29
PS3 GAME UPDATER 3.1 ;
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

- Dosyayı indir ve kur bilgisayarına.
- Sonra elindeki gta versiyonunu öğren Gta oyununun param.sfo dosyasını not defteriyle açarak.. (bles, blus vs.)
- Sonra o kodu programa yaz ve arattır, kaç tane güncelleme gerekliyse bulur zaten..
- .pkg uzantılı güncellemeleri fat32 flashın içine at ve İnstall Package Filestan kur..

Yapamadığın yer olursa sorabilirsin.
Çok teşekkür ederim sağol. Yamadağim yer olursa danışırım sana.

ndrcnr

Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,859
113
27
İzmir/Buca
dediğin programdan buldum güncellemeleri ama pkg dosyasının yanında "no CFW compatible yazıyor sorun olmaz değil mi
özelden yanıtladım ama burdan da yanıtlıyım, belki birilerinin işine yarar..

Game Updater'in amacı psn haricinden oyun güncellemektir. Ofwli adam zaten gider psnden günceller.. Program bizim gibi cfw kllanıcıları için var ve sorun olmaz..