ARCADE EMULATOR HBMAME 0.208 ve 0.208 Hack Roms Dosyaları

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan HBMAME 0.208 ve 0.208 Hack Roms Dosyaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,177 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı HBMAME 0.208 ve 0.208 Hack Roms Dosyaları
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan interesting

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,323
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

0.208 hack roms dosyalarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve indirebilirsiniz

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Şifre Çözme Anahtarı

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

burncooler

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 31, 2019
1
0
1
thanks
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

good aporte

Son düzenleme:

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
54
eyvallah

merha a arkadaşlar bu 208. e hb li ve hb siz romları çalıştırmak mümkünmüdür bsşlıktada yszıldıhı gibi doğrumu anlamışım teşekkürler

Son düzenleme:

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,323
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
eyvallah

merha a arkadaşlar bu 208. e hb li ve hb siz romları çalıştırmak mümkünmüdür bsşlıktada yszıldıhı gibi doğrumu anlamışım teşekkürler
Merhaba

Hb emulatöründe sadece kendi roms dosyaları çalışıyor maalesef

toonami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2011
35
3
8
54
aynen dedihin gibi kardeş normal MAME 0.194 No-Nag / Cheats / 1320 Jogos bu setin çalışan arşivini bulsam bile en azından normal room ları içine atıp kullanabilirim diye düşünüyorum ama malesef kendi sitesine atthı mame 0194.ün hazırlamış olduhu rar dosyaları hatalı yüklenmiş olduhundan normal versionun yeni sini bekliyorum hb de istedihim oyunların çohu yok bu konuda nasıl bir yardım cı olabilirsiniz acaba ??????

Murat hazar

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2019
13
1
3
Merhaba admin iyi çalışmalar bu arada dosya romlarını indirilemez şifre isteme anahtarı gibi bi sorun var ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler simdiden

birşey daha sorucam kusura bakmasanız adminim king of fighters bütün hile zip paket dosyalarini nasil bulabilirim bu forumda varmı elinizde şuanda ama sadece king of fighters serisi olsun istiyorum

elinizde kof97c.zip dosyasi varmı admin bide romdatasi varmıdır acaba belki yardımcı olabilirsiniz diye düşündüm teşekkürler şimdiden kusura bakmayın admin sizinde kafanızı şişirdim böyle sorularla hakkınızı helal edin

Son düzenleme: