iLlumine Theme Complete

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Temaları kategorisinde MeOMaN tarafından oluşturulan iLlumine Theme Complete başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,658 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Temaları
Konu Başlığı iLlumine Theme Complete
Konbuyu başlatan MeOMaN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kafkef

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0

• Extara Wallpaper & Extara Dock & 3000 + İcon & SBSettings
  • Extra Icons & SMS iLlumine & Snake Mod & Backgrounder Badges

Download

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0
Bu tema iphone 4 için değil ondan dostum

İphone 4 için olanlarda

Ya iphone 4 yada HD yazar.

kafkef

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2008
23
0
0
teşekkürler anladım meomen olsa sen al bak burda var derdin kesin ztn :=)

**** yada ben bu temayı ipnone 4 için düzenleyebilirmiyim öyle bi program var mı çok güzel bir tema bu

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0
Bu tema iphone 4 için çıkmadı =)

Ve öyle bir proğram yok çünkü bu resimler ufak ve net olmaz baştan yapılması gerekli belki ilerleyen zamanlarda çıkar kim bilir.

kafkef

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2008
23
0
0
aman ne güsel bi ton tema inceledim bişey beğendik oda bize olmuyor :) araştırmaya devam :)

*** Düzeltme : temadan vazgeçtim bende yavuz sultan selimin resmi var pc de onu ekran görüntüsü olarak kullaniyim telefonda. peki resmi telefona atıp duvarkağıdı yap dediğimde otomatik boyutlandırıyormu yoksa pcye bi program indiirip onda yeniden mi boyutlandırcam?

*** ve herşeydn öenmlisi bu kdr çabuk cevap verdiğin için çok teşekkürler sana + 1905 ve + 1912 rap :=)

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0
İtunes ten sitediğiniz resimin klaörünü sync yapınız sonra tabiki duvar kağıdı yapabilirsiniz

Yok sync yapmak istemiyorum derseniz eğer

İfunbox ile library / wallpaper içinde .png uzantılı olarak atın cihazı kapatın açın resimlerden duvar kağıdı yapın.

kafkef

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2008
23
0
0
teşekkürler meoman yaptım dediğini illumine adapte ediline kdr bunu kullancam herhalde :=)