PS4 Türkçe YAMA Jumanji: The Video Game PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Jumanji: The Video Game PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,957 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 42 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Jumanji: The Video Game PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eikun

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,927
113
Jumanji: The Video Game PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Jumanji: The Video Game PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren GAMEOLOG ÇEVİRİ ekibine buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Oyunu ve update dosyasını arşivin içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz.

oyunu paylaşan hako @hako 'ya, tool için swuforce'a, panzi'ye ve kurulum aracı için keremec'e teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

Dünyalarını geride bırakmak isteyenler için en büyük meydan okuma olan Jumanji'de hayatta kalmaya çalışırken aksiyon dolu bu oyunda macera ve kahkahayı bir araya getirin!

TÜRKÇE ÇEVİRİ
GAMEOLOG ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
SWUFORCE
PANZI

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
933
1,607
93
Bu sitede Türkçe yamaların hiçbir ücret beklenmeden, beş kuruş istenmeden sadece forum anlayışı ile paylaşılması çok güzel! İnanıyorum ki bu güzel davranışınız bir ömür boyu sürecek! Biz de bu davranışınızı elimizden geldiğince foruma destek olarak göstereceğiz diye düşünüyorum.

Oyuna baktım çok iyi eleştiri ve puanlar almamasına rağmen Ps4 aleminde Türkçe yamaların, koleksiyonun genişlemesi adına güzel bir çalışma olduğu kanaatindeyim. Bu oyunu sanırım oynamayacak olsam bile bu, emeklerinizi karşılıksız bırakacağımız anlamına gelmiyor.

Paylaşım için ellerinize, emeklerinize ve yüreğinize sağlık. İyi ki varsınız!

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,927
113
Bu sitede Türkçe yamaların hiçbir ücret beklenmeden, beş kuruş istenmeden sadece forum anlayışı ile paylaşılması çok güzel! İnanıyorum ki bu güzel davranışınız bir ömür boyu sürecek! Biz de bu davranışınızı elimizden geldiğince foruma destek olarak göstereceğiz diye düşünüyorum.

Oyuna baktım çok iyi eleştiri ve puanlar almamasına rağmen Ps4 aleminde Türkçe yamaların, koleksiyonun genişlemesi adına güzel bir çalışma olduğu kanaatindeyim. Bu oyunu sanırım oynamayacak olsam bile bu, emeklerinizi karşılıksız bırakacağımız anlamına gelmiyor.

Paylaşım için ellerinize, emeklerinize ve yüreğinize sağlık. İyi ki varsınız!
(Ps4 aleminde Türkçe yamaların, koleksiyonun genişlemesi adına güzel bir çalışma olduğu kanaatindeyim) çok doğru bir cümle olmuş :) Ben de severek oynadığımı söyleyemem ama amaç, sizin de belirttiğiniz gibi türkçe koleksiyonun genişlemesi. :)

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,113
2,424
113
Castellanos @Castellanos fıro @fıro maciras @maciras

Aga millet o kadar güzel yazmışki

Arkadaşlara katılıyorum öğretmenim deyip oturasım geliyor:)

Ellerine sağlık çağ cok saolsın varolasın ;)