PS4 Yardım Kırık ps4’de orjinal oyun güncelleme

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Hmyılm tarafından oluşturulan Kırık ps4’de orjinal oyun güncelleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Kırık ps4’de orjinal oyun güncelleme
Konbuyu başlatan Hmyılm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan captaintommix

Hmyılm

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 19, 2021
31
3
8
Ps4 9.00 goldhen 2.3 kullanıyorum daha önce ps store dan satın almış olduğum oyunlarımı uygun cusaxxxx pkg update dosyalarını bulup güncelleyebilirmiyim?

captaintommix

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
140
116
43
Geçmişte orijinal satın aldığınız oyunlardan online internet bağlantısı istemeyenleri ve hala konsolunuzda yüklü olan oyunları (eğer yüklü değilse yani sildiyseniz artık 9.00 sürümde bunları yükleyemezsiniz çünkü PSN girişi yapamazsınız) aşağıdaki siteden CUSA kodu ile aratarak sadece bulunduğunuz 9.00 sürüme kadar olan update dosyalarını indirip kırık konsolunuza yükleyebilirsiniz. Aynı oyunun 9.00 dan yüksek update sürümlerini indirmeyin onlar çalışmaz. Bu sitede verilen güncellemeler orijinaldir yani fake pkg değildir ama zaten oyununuz da orijinal olduğu için bu dosyalar yüklenebilmektedir. Ayrıca bu update'ler fake pkg olan korsan oyun üzerine de yüklenir ama hata verir yani korsan oyunlarda bunları denemeyiniz. Son olarak bazı update dosyaları birden çok parçalı olabilir, onları tek pkg haline getirmeniz yani birleştirmeniz gerek kısaca merge dediğimiz birleştirme işlemi yapmalısınız, araştırırsanız bulursunuz küçük bir program ile partlar seçilip birleştirilip tel pkg haline geliyor.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme: