PS4 Türkçe YAMA Lords Of The Fallen PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Lords Of The Fallen PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,134 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 72 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Lords Of The Fallen PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MGS76

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,627
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Lords Of The Fallen oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren APEX ÇEVİRİ ekibine ve tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada da küçük harfler yerine büyük harfler kullanılmıştır. Alt yazıları küçük gördüğüm oyunları bu şekilde port etmeye devam edeceğim. Yama ile uyumlu olun oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
APEX ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
DELUTTO

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

biknokidra

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 23, 2019
174
62
28

Sevgili mcpsp üyeleri, Lords Of The Fallen oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren APEX ÇEVİRİ ekibine ve tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada da küçük harfler yerine büyük harfler kullanılmıştır. Alt yazıları küçük gördüğüm oyunları bu şekilde port etmeye devam edeceğim. Yama ile uyumlu olun oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ: (APEX ÇEVİRİ EKİBİ)

BARAN İNCE
ERAY HOZANTAS
KADİR UZUN
SEHMUS TALAY
SHYAH
YUSUF YAMAN

ÖZEL TEŞEKKÜR
GÖKDENİZ ÇETİN
HAKKI ÇAĞATAY
ISKA
YİĞİTCAN KAVAKLI

TOOL
DELUTTO

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]

heklam

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 11, 2019
41
15
8
31

TÜRKÇE ÇEVİRİ: (APEX ÇEVİRİ EKİBİ)

BARAN İNCE
ERAY HOZANTAS
KADİR UZUN
SEHMUS TALAY
SHYAH
YUSUF YAMAN

ÖZEL TEŞEKKÜR
GÖKDENİZ ÇETİN
HAKKI ÇAĞATAY
ISKA
YİĞİTCAN KAVAKLI