Mctuna.net Sega Cd Emulatörü ve Final Fight CD

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konsol Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Mctuna.net Sega Cd Emulatörü ve Final Fight CD başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,413 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konsol Emulatör
Konu Başlığı Mctuna.net Sega Cd Emulatörü ve Final Fight CD
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinaziel

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,768
42,349
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Emulatör ile psp'nizde sega cd ve sega mega drive oyunlarını sorunsuz sesli ve full speed oynayabilirsiniz gerekli bios dosyaları emulatörün içerisinde mevcudtur

KURULUM
Linkten hazır dosyayı indirin mega drive oyunlarınızı zipli şekilde ROMS klasörüne atın sega cd oyunlarınızı iso dosyası ve mp3 dosyaları ile birlikte ROMS klasörüne atın daha sonra emulatörün klasörünü olduğu gibi PSP/GAME klasörüne atın menüden :X ile çalıştırın karşınıza gelen menüden Load new ROM/ISO sekmesinden oyununuzu :yuv tuşu ile seçin ve oyuna başlayın,emulatörün içende Final Fight CD oyunu bulunmaktadır

Download Emulatör ve Final Fight CD Oyunu

Dosya şifresi:

Bütün Sega CD oyunlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

Bütün Sega Mega Drive oyunlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

sabah

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 3, 2009
2
0
0
29
Yaa aga oyunları ROMS'a attım fakat oyunu nasıl çalıştırıcamı bulamadım

adem_line

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 15, 2008
165
1
18
44
sega cd oyunlarının ne farkı var söyleyebilirmisiniz? mesela bu oyun cps1 de var yani. ordakiyle aynımı yoksa fazlasımı var?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,768
42,349
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
CPS1 deki orjinal oyundur buradaki ise orjinal değildir ve ufak tefek renk ve zorluk stage farkı vardır,eğer ff hayranı isen mutlaka bu oyunu oynamalısın :)

FixemoisT

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 2, 2009
13
0
0
34
Tuna abi sayende küçüklüğümde en çok oynadığım Snowbros oyununu pspde oynuyorum saol valla ya küçüklüğüme döndüm =)

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
benim bildiğim bu emülatörde sadece Final fight cd var arkadaşlar. :) Oyunların boyutu da çok büyükmüş cadillac ve dinazorlar 400 küsür mb :D

Maschinengewehr

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2009
92
1
8
36
Siteye Git
Eğer yukarıdaki kırık rapid linki beni yanıltmıyosa program bu :

Yukardaki link doğrudur çalışıyor. Game klasörüne atıp psp nizi açtığınızda Oyunlar kısmından çalıştırabilirsiniz.Oyunları ise istediğiniz yere atın rar lı olarak kendiniz arayıp bulursunuz.Benim gibi yapın rastgele bi yere konsol oyunları için bir klasör açın deli gibi aranmayın ;) Kolay gelsin