PS4 Türkçe YAMA Middle Earth Shadow of Mordor GOTY PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Middle Earth Shadow of Mordor GOTY PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,043 kez görüntülenmiş, 327 yorum ve 208 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Middle Earth Shadow of Mordor GOTY PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neil

Laww

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2024
5
1
3

Sevgili mcpsp üyeleri, Middle Earth Shadow of Mordor GOTY PS4 oyununun Türkçe Yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunar, yama çalışmalarında kendilerine başarılar ve kolaylıklar diliyorum. PC yaması PS4 dosyası ile hemen hemen uyumluydu. Yalnız kodlarda sorun olduğu için onları düzenlemek zorunda kaldım. Ayrıca yazıları daha iyi okuyabilmeniz için küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Oyuna sahipseniz, tekrardan indirmenize gerek yoktur. Önceden indirmiş olduğunuz bir yama varsa, bu yamayı sorunsuz bir şekilde üzerine kurabilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark:)

BİLGİLENDİRME
Bilgisayarım arızalı olduğu için yama çalışmalarına ara vermiştim. Bu süre içinde cevap veremediğim arkadaşlar varsa, ki var, haklarını helal etsinler :) Yama konusunda soru soran arkadaşlara şunu söyleyebilirim: Çalıştırmayı başardığım yamaları port edip yakında paylaşmaya başlayacağım. Bu nedenle şimdi oyun ismi yazıp kimseyi umutlandırmak istemiyorum.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TÜRKÇE FONT
Ömer Öz

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik]

Ps3 e olur mu?

sodomo17

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2023
78
2
8
yama 9,0 sürümlerinde çalışıyor mu var mı yükleyen bazı eski tarihli yamalar hata verdi bende hep